مخفی سازی تصاویر و فیلم های گالری Vault Pro- Hide Pictures & Videos

یکی از بهترین برنامه های مخفی سازی فایل ها

Vault Pro- Hide Pictures & Videos عنوان یکی دیگر از برنامه های عالی و کاربردی در زمینه ی مخفی کردن تصاویر و ویدیوهای گالری با قابلیت های ویژه است که  از استودیوی ThinkYeah برای سیستم عامل های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. با استفاده از این برنامه اختصاصی،  میتوانید به اسانی از فایل های موجود خود در گالری محافظت کرده و در صورت تمایل ان ها را پنهان کنید.

Vault Pro- Hide Pictures & Videos

ویژگی ها:

  • امکان مخفی کردن عکس ها و ویدیوها به طور مستقیم
  • مخفی سازی فایل های رسانه ای به صورت رمزگذاری شده
  • پشتیبانی از بازیابی فایل پس از نصب مجدد . پشتیبانی از ان
  • امکان صادر کردن فایلهای مدیای شخصی به SD کارت
  • قابلیت خارج شدن از برنامه با لرزاندن گوشی در مواقع ضروری
  • دارای رابط کاربری بسیار ساده و شکیل با ظاهری جذاب

 

در دنیای پر مشغله امروزه گم کردن گوشی های خود و نیز به خطر افتادن حریم شخصی شما دور از انتظار نبوده و توجه به ان هم نیز حائز اهمیت است. بنابراین و بدون شک همه ما نیازمند برنامه های جانبی برای مخفی کردن عکس ها و ویدیو های گالری خواهیم بود چرا که در صورت مفقود شدن گوشی و حتی دادن گوشی به دیگران لازم است از ان ها محافظت کرده و فابل های خود را از دید ان ها مخفی نماییم. در همین راستا Vault Pro- Hide Pictures & Videos با طراحی حرفه ای، به خوبی میتواند اط فابل های شما محافظت کرده و نیاز شما را در این زمینه برطرف سازند. از قابلیت های کلی این برنامه میتوان به رمزنگاری فایلهای مخفی شده، امکان صادر کردن فایلهای مدیای شخصی به SD کارت، امکان بازیابی فایلها پس از نصب دوباره، خارج شدن از برنامه با لرزاندن گوشی در مواقع ضروری و … اشاره کرد. به طور کلی این برنامه با قابیلت هایی که دارد به خوبی توانسته یک برنامه کاربردی و مفید را در این زمینه ، با دارا بودن رابط کاربری شکیل و ساده ارائه دهد.

دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام