Vegas crime city یک بازی اکشن جذاب و سرگرم کننده

Vegas crime city نام یک بازی اکشن می باشد که شباهت زیادی به بازی های جهان باز نیز دارید ولی این بازی به دلیل تازه بودن ویژگی و آیتم های زیادی را دارا نمی باشد ولی در کل می تواند یک محیط سرگرم کننده و دیدنی را برای شما شبیه سازی کند که برای دقایق طولانی می توانید در آن محیط سرگرم شوید. در این بازی جذاب می توانید خلاف هایی را انجام دهید که در زندگی روز مره انجام آن ها کار سختی می باشد ولی می تواند سرگرم کننده باشد. بازی توسط استودیو بازی سازی GaPaN طراحی شده است که به صورت کاملا رایگان در گوگل پلی انتشار یافته است.

دانلود Vegas crime city

ویژگی ها :

  • گرافیکی 3 بعدی با طراحی افکت های دیدنی
  • شبیه سازی بازی و ماشین ها مانند واقعیت
  • بازی در یک محیط و مپ گسترده
  • دسترسی به سلاح های مختلف
  • امکان دعوا گرفتن در خیابان ها با عابرین
  • دزدی ماشین های دوست داشتنی
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی بازی Vegas crime city

در این بازی جذاب شما می توانید کار های زیادی انجام دهید. به طور مثال می توانید به عابرینی که از آن ها خوشتان نمی آید مشت بزنید و یک دعوا در کف خیابان ها داشته باشید. بازی به صورت دنیای خلافکارانه طراحی شده است که به صورت حرفه ای شبیه سازی نیز می باشد. گستردگی بازی می تواند شما را در محیط های مختلف و دیدنی قرار دهد که هر یک از شهر های بازی دارای آیتم و بخش های مختلفی برای دستیابی می باشند. بازی دارای گرافیکی 3 بعدی می باشد که می تواند در سرگرمی شما گزینه ای مناسب باشد.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام