جدید

Bouncer – Temporary App Permissions v1.20 دادن مجوز دسترسی های موقتی به برنامه ها

جدیدترین نسخه برنامه Bouncer – Temporary App Permissions

برنامه Bouncer – Temporary App Permissions یک ابزار بسیار جذاب است که با استفاده از ان می توانید به برنامه ها دسترسی های موقتی بدهید. در نسخه های اندروید شش به بعد سیستم عامل دسترسی های محدودی را به برنامه ها اعطا می کند تا بتواند امنیت گوشی شما را تضمین کند. اما این شما هستید که می توانید به برنامه ها مجوز دسترسی به بخش های مختلف گوشی مانند دوربین و مخاطبین را بدهید. گاهی اوقات در هنگام استفاده از برنامه ای مجبور به دادن دسترسی می شوید اما نمی خواهید این دسترسی همیشگی باشد و تداوم پیدا کند. با استفاده از این برنامه این امر امکان پذیر خواهد بود. بدین صورت که با مشخص کردن دسترسی های هر برنامه بعد از دادن دسترسی موقتی به ان برنامه مجددا دسترسی ها را از برنامه می گیرد.

ویژگی های برنامه Bouncer – Temporary App Permissions

 • یک ابزار بسیار کاربردی
 • رابط کاربری ساده و اسان
 • کمک به بالا تر بردن امنیت گوشی
 • جلوگیری از جاسوسی اطلاعات
 • بازگرداندن دسترسی های داده شده
 • دادن دسترسی برای استفاده ی موقت
 • و امکانات دیگر
جدید

Microsoft Launcher Preview v6.2.200503.78046 دانلود نرم افزار لانچر مایکروسافت

نرم افزار Microsoft Launcher Preview برنامه ای کاربردی و جذاب در زمینه شخصی سازی گوشی است که توسط تیم توسعه Microsoft Corporation طراحی و منتشر شده است.

از اولین کسانی باشید که در ساخت نسخه بهبود یافته مایکروسافت Launcher به ما کمک می کند تا ویژگی های مراحل ابتدایی جدید را آزمایش کند. هدف از این برنامه به دست آوردن بازخورد ارزشمند شما برای بهبود کیفیت ، عملکرد و شکل دادن به تجربه کلی کاربر است.

این نسخه از راه انداز مایکروسافت بر روی یک پایه کد جدید بازسازی شده است تا ویژگی های جدید ارائه آن ممکن باشد مانند حالت تاریک ، حالت افقی و پیشرفت های بیشمار عملکرد (سرعت بارگیری ، استفاده کم از حافظه ، بهینه سازی باتری و انیمیشن روان). علاوه بر این ، این نسخه فقط حاوی زیر مجموعه ای از ویژگی های استاندارد از برنامه اصلی است. ممکن است بخواهید برای مطمئن ترین و کاملترین برنامه ، برنامه اصلی “پرتاب مایکروسافت” ما را در Google Play جستجو و بارگیری کنید.

اخطار: این یک نسخه آلفا از پرتاب مایکروسافت است به همین دلیل ممکن است برخی از این ویژگی ها به درستی کار نکنند ، یا ممکن است تجربه ناپایدار باشد.

ویژگی های Microsoft Launcher Preview

• از تصاویر روزانه بینگ به عنوان تصویر زمینه خود لذت ببرید ، یا از عکس های خود استفاده کنید.

• Microsoft Launcher برای لذت تماشای شما از تم Dark پشتیبانی می کند. برای راحتی در شب یا در محیط کم نور ، تم تاریک را انتخاب کنید. این ویژگی با تنظیمات حالت تاریک تلفن Android سازگار است.

• پرتاب مایکروسافت جهت تقویت اولویت مشاهده شما از جهت گیری افقی پشتیبانی می کند.

نرم افزار Microsoft Launcher Preview برنامه ای بسیار جذاب و کاربردی در زمینه شخصی سازی گوشی است که زیبایی منحصر به فردی به گوشی شما هدیه می دهد. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

جدید

Naptime Super Doze now for unrooted users too v8.1.4 دانلود برنامه فعال سازی کامل حالت دوز اندروید

جدیدترین نسخه برنامه Naptime Super Doze now for unrooted users too

با پیشرفت تکنولوژی هر روزه نسخه های جدید تر و به روز تری از سیستم عامل های موبایلی ساخته و منتشر شده اند. هر نسخه علاوه بر این که بهینه سازی های فراوانی را در دل خود جای داده امکانات مختلف و جدیدی را نیز برای کاربران ارائه کرده است.

برنامه Naptime Super Doze now for unrooted users too یک ابزار بسیار عالی برای کاربران اندروید نسخه 6 به بالا است که می تواند به آن ها امکان فعال سازی همیشگی حالت دوز اندروید را بدهد. با انتشار نسخه ی ششم از سیستم عامل اندروید قابلیتی جدید و کاربردی به نام دوز به آن اضافه شد. این قابلیت بسیار جذاب به کاربران این امکان را می داد تا بتوانید با فعال سازی این مورد میزان شارژدهی گوشی خود را با انجام بهینه سازی های مختلف و کاهش مصرف برنامه ها و سنسور های مختلف گوشی افزایش داده و امکان استفاده ی بیشتر و بهتر از گوشی را می داد. اما این قابلیت با خاموش شدن صفحه نمایش گوشی نیز غیر فعال می شد و کاربران نمی توانستند از حالت پیشرفته ی ان در حالت صفحه نمایش خاموش بدون روت بهره مند شوند که با استفاده از این برنامه این عمل امکان پذیر شده است.

ویژگی های برنامه Naptime Super Doze now for unrooted users too

 • استفاده ی کاربردی تر از حالت دوز اندوردی
 • افزایش شارژدهی گوشی شما
 • امکان اضافه کردن برنامه ها و سنسور ها به لیست سفید
 • استفاده بدون نیاز به روت
 • غیر فعال سازی سنسور های گوشی بعد از خاموش شدن صفحه نمایش
 • نمایش اطلاعیه های پر اهمیت
 • دادن مجوز های لازم به برنامه با ADB
 • رابط کاربری بسیار اسان
 • و امکانات دیگر
جدید

Flare v5.9.0 دانلود نرم افزار شخصی سازی شعله

نرم افزار Flare برنامه ای برای شخصی سازی ظاهر گوشی های اندرویدی است که به تازگی منتشر شده است. این نرم افزار جذاب توسط شرکت DeadmanxXD طراحی و منتشر شده است.

نرم افزار Flare یک برنامه شخصی سازی زیبا است که در حال حاضر از سیستم عامل های Android Pie و Android 10 Q Stock / Custom Roms ، OxygenOS و Samsung One پشتیبانی می کند. این برنامه فقط با یک سیستم عامل پشتیبانی شده از جمله OMS / sysserv / Synergy که در بالا ذکر شده است ، کار می کند.

ویزگی های نرم افزار Flare

 • امکان شخصی سازی آیکون ها
 • پشتیبانی از رام های مختلف
 • عدم وجود تبلیغات
 • رابط کاربری آسان

نرم افزار Flare برنامه ای جامع و کاربردی در زمینه شخصی سازی گوشی های اندرویدی است که می توان توسط آن اکثر بخش های گوشی را شخصی سازی کرد. شما می توانید در ادامه این نرم افزار جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

جدید

Substratum Valerie v16.0.0 دانلود نرم افزار تم والری Substratum

نرم افزار Substratum Valerie که تمی بسیار زیبا است و مخصوص موتور تم Substratum ارائه شده است. این برنامه جذاب توسط تیم توسعه DeadmanxXD طراحی و منتشر شده است. این برنامه تقریباً از همه دستگاه ها و سیستم عامل های سفارشی با پشتیبانی OMS پشتیبانی می کند که شامل سیستم عامل های Android 7 و بالاتر در کنار Samsung OREO ، سامسونگ OneUi (پای) ، OxygenOS OREO و OxygenOS PIE پشتیبانی می کند. این برنامه فقط با سیستم عامل های پشتیبانی شده OMS ذکر شده در بالا کار می کند.

نکته: دستورالعمل های خاص پلتفرم های مختلف

Samsung OneU Pie

https://del.dog/xys

سیستم عامل OxygenOS Oreo & Oxygen OS Pie

– گزینه ای مهم در تنظیمات نمایشی سیستم عامل اکسیژن وجود دارد که باید ، تم تاریک یا تم پیش فرض و تنوع رنگ آبی را انتخاب کنید.
– Oxygen OS Oreo یا Oxygen OS Pie را در بالای لیست overlay انتخاب کنید.
– همه را انتخاب کنید یا گزینه های موجود در overlay را بررسی کنید
– برنامه را با Selecting build فعال کنید و در منوی fab تغییرات را اعمال کنید.
– اگر آیکون QS tile هنوز در رنگ های مختلف است ، به صفحه نمایش> تنظیمات> تنوع رنک های مختلف انتخاب کنید و به توع آبی پیش فرض آن را تغییر دهید
– اگر شماره گیر و مخاطبین نشانگرهای خاصی در زمینه شیشه ای هستند ، به تنظیمات> نمایش> تغییر تم به صورت پیش فرض رفته و به تم تاریک برگردید.
– یک راه اندازی مجدد کامل انجام دهید

دستورالعمل نصب و راه اندازی Substratum Valerie:

1. برنامه را بارگیری و نصب کنید.
2. Substratum را باز کرده و مجوزهای کامل root را به آن بدهید و همچنین اجازه modifications سیستم را بدهید.
3. بر روی تم کلیک کنید و صبر کنید تا حافظه پنهان منابع ایجاد شود و دوباره روی تم کلیک کنید.
4. در داخل تم overlay هایی وجود خواهد داشت که شما باید آنها را انتخاب کنید و ترکیب هایی را که می خواهید اعمال کنید همچنین به خاطر داشته باشید که برخی برنامه ها دارای چندین overlay با توجه به شماره نسخه هستند بنابراین نسخه برنامه نصب شده روی دستگاه خود را انتخاب کنید.
6. روی دکمه عمل شناور (FAB) در پایین سمت راست کلیک کرده و گزینه Build & Enable را انتخاب کنید.
7. پس از اتمام نصب بدون خطا ، صبر کنید تا SystemUI دوباره شروع به کار کند.
8. از UI جدید تم والری خود لذت ببرید.
9. اگر از Android Pie Stock roms استفاده می کنید ، root ضروری است.

نرم افزار  Substratum Valerie برنامه ای بسیار جذاب و زیبا در بخش شخصی سازی گشوی های اندرویدی است که زیبایی خاصی به گوشی شما هدیه می دهد. در ادامه می توانید این برنامه خاص را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

جدید

PitchBlack│Nougat/Oreo/Pixel 8.0 Substratum Theme v33.8 دانلود مجموعه تم زیبا برای اندروید

مجموعه تم های زیبا PitchBlack│Nougat/Oreo/Pixel 8.0 Substratum Theme

با قابلیت پشتیبانی از تمامی برنامه های نصب شده

با طراحی مدرن مسطح با رنگ های استیل

PitchBlack│Nougat/Oreo/Pixel 8.0 Substratum Theme عنوان یکی دیگر از تم های بسیار زیبا و پرطرفدار با ظاهری مجذوب کننده، با قابلیت پشتیبانی از برنامه ها ی مختلف است ک توسط شرکت Altan KRK برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. این مجموعه خیره کننده با طراحی مدرن مسطح با رنگ های استیل به خوبی توانسته در جای تم ها برتر دنیا نشسته و تحولی دیگر در گوشی شما به  وجود اورد.

 

ویژگی ها:

 • دارای تعادل بین ماتریالیسم و مینیمالیسم و ​​ترکیب های مختلف حماسی
 • پشتیبانی از تمامی برنامه های نصب شده بر روی رم یا حافظه داخلی
 • دارای شاخص های مختلف شبکه با دو فونت زرق و برق دار
 • دارای 80 تم جذاب و متنوع با رنگ بندی های جذاب
 • پشتیباین از گوشی های سامسونگ، الجی و …
 • دارای طراحی مدرن مسطح با رنگ های استیل

جدید

Flux – Substratum Theme v5.6.3 دانلود نرم افزار تم

نرم افزار Flux – Substratum Theme برای موتور تم Substratum با استفاده از گرافیک کامل پیکسلی و رابط کاربری متریال طراحی شده است ، تا گوشی شما ظاهری جذاب و تیره داشته باشد. این برنامه جذاب در بخش برنامه های شخصی سازی قرار دارد و توسط تیم توسعه giannisgx89  طراحی و متنشر شده است.

این برنامه با سیستم عامل های کار می کند:

• Android Nougat/Oreo/Pie/10 stock and و رام های سفارشی
• Oxygenos Pie/10
• Samsung Oreo/Pie/10
• Synergy OneUI, Substratum, Substratum Lite

برنامه Flux – Substratum Theme فقط با موتور Substratum سازگار است! اگر با آن آشنا نیستید ، لطفا این برنامه را دریافت نکنید!

نکته های مهم درمورد استفاده از برنامه Flux – Substratum Theme

• در مورد منوی پاور در اندروید پای مشکل دارید؟
هدرهای systemui را برای رفع مشکل بررسی کنید.

• کاربران Oxygenos Pie ، تم های رنگارنگ را از تنظیمات> صفحه نمایش فعال کرده و نوع رنگ را به صورت پیش فرض تنظیم کنند. کاربران Oxygenos 10 تم تاریک را از تنظیمات فعال می کنند و نوع آن را به رنگ پیش فرض تنظیم کنند.

• برخی از qs tiles در  اندروید 8.1 رنگ را تغییر نمی دهند و خط غیرفعال را نمی توان حذف کرد.

• طراحی qs tiles روی oyxgenos و samsung کمی متفاوت به نظر می رسد زیرا غیرممکن است که آنها را مانند ui android ui از تصاویر نگاه کنید. همچنین اگر گزینه ای برای تغییر تم تاریک وجود دارد ، تم تاریک را از تنظیمات رام خود فعال کنید.

• می خواهید زمینه های سیاه کامل در همه جا به جای تاریکی ، برای صفحه نمایش amoled خود استفاده کنید؟
گزینه پس زمینه amoled را در سیستم آندروید و سپس ساخت و فعال کردن آن را انتخاب کنید.

• اگر می خواهید نوتیفیکیشن های مربوط به نور را داشته باشید ، گزینه های نوتیفیکیشن نوری را در سیستم اندرویدی و systemui فعال کنید.

• LineageOS به طور رسمی پشتیبانی نمی شود ، اگرچه ممکن است Flux با آن کار کند.

برنامه Flux – Substratum Theme عناوین بسیار کاربردی و جذاب در تغییرات ظاهری گوشی های اندرویدی است و زیبایی خاصی به آنها می بخشد. در ادامه این نرم افزار جذاب را می توانید از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

گیفت کارت