بازی بسیار سرگرم کننده و مهیج Vertigo Racing

محتوای چالش برانگیز و رقابتی در سبک مسابقه ای و ماشین سواری
گرافیک عالی با طراحی های سه بعدی و پر جزئیات
محصولی از استودیوی CHILLINGO زیر مجموعه کمپانی EA
نسخه معمولی + نسخه مود شده

کمپانی EA به عنوان یکی از 3 کمپانی برتر بازی سازی در تمام دنیا، با ورود به صنعت بازی های موبایلی، در این رده نیز به یکی از قدرتمندترین کمپانی ها و رقیب های ممکن تبدیل شده است. EA استودیوی EA Geneva خود در شهر ژنو کشور سوئیس را مسئول اصلی بازی های موبایلی کرده است. بازی سرتاسر هیجان و سرگرم کننده Vertigo Racing محصول استودیوی CHILLINGO که یکی از زیرمجموعه های استودیوهای EA است می باشد.

vertigo-racing

ویژگی ها :

  • طراحی های جذاب و منحصر به فرد
  • گرافیک عالی و پر جزئیات به نسبت حجم کم
  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و رقابتی در سبک مسابقه ای و آرکید
  • وجود ده ها مدل خودروی کلاسیک و دوست داشتنی دهه 50
  • وجود مراحل چالش برانگیز در جاده های مخاطره آمیز
  • قابلیت شخصی سازی خودروها مثل رنگبندی و …
  • قابلیت ارتقاء خودروها در بخش های مختلف و امکان تیون کردن آن ها
  • طراحی منحصر به فرد مکان ها و موقعیت های مختلف مثل جاده های جنگلی، جاده های کوهستانی و …
  • وجود چالش های متفاوت و موانع مختلف در مسیر

معرفی و بررسی بازی Vertigo Racing

بسیاری از کاربران مایلند تا از انجام بازی ها بیشتر از آن که یک محتوای معمولی را تجربه کنند، به چالش کشیده شده و اوقات فراغت کوتاه خود را با بازی های رقابتی و سرگرم کننده بگذرانند. اگر شما هم از این قبیل کاربران هستید، بازی Vertigo Racing را از دست ندهید. Vertigo Racing یک بازی زیبا و بسیار جذاب در سبک مسابقه ای و با المان های سبک آرکید می باشد که در آن شما در نقش راننده ماشین های کلاسیک و دوست داشتنی می بایست در عجیب ترین و پرمخاطره ترین جاده هایی که تا به حال دیده اید سفر کنید.

سبک بازی hill-top driving یا رانندگی در نقاط مرتفع تپه ها و کوه ها می باشد. نام بازی هم با توجه به وجود همین جاده های پر پیچ و خم و خطرناک Vertigo Racing یا مسابقه سرگیجه آور گذاشته شده است. شما می توانید از بین چندین مدل خودروی کلاسیک دهه 50 خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید و با کسب امتیاز خودروهای بهتری را قابل دسترس کنید. یکی از بخش های بسیار جذاب بازی امکان مدیریت، شخصی سازی و ارتقاء خودروها می باشد.

گیم پلی جذاب، روان و پر تنش بازی Vertigo Racing در کنار گرافیک عالی و پر جزئیات آن با حجم مناسب باعث شده است تا این بازی بیش از پیش محبوب شود. همچنین طراحی های بی نظیر مناظر و دوردست های طبیعت در این بازی حس فوق العاده ای به شما خواهد داد. Vertigo Racing تنها در کمتر از یک هفته بیش از 50 هزار بار در گوگل پلی دانلود شد.