Video Converter Flip Compress

نرم افزار تبدیل و فشرده سازی فایل های تصویری Video Converter Flip Compress

Video Converter Flip Compress یکی از بهترین و جالب ترین برنامه های مدیریت فایل های ویدیویی با قابلیت های بی نظیر است که توسط شرکت برای سیستم عامل های هوشمند اندرویدی طراحی و منتشر شده است. با استفاده از این بنامه میتوان به شیوه قابل توجهی به مدیریت فایل های خود پرداخته و انها را مدیریت و ویرایش نمایید. این برنامه همه ویژگی‌هایی که می‌خواهید از جمله تبدیل، فشرده‌سازی، تغییر جهت و … را در خود جای داده تا بتواند نیاز شما را در این زمینه به طور چشمگیری برطرف سازد.

Video Converter Flip Compress

ویژگی ها

  • پشتیبانی از فرمت‌های ورودی MP4, 3GP, MPEG4, MOV, AVI, M4V, WMV, MKV, M2V, MPG, WEBM
  • پشتیبانی از فرمت‌های خروجی MP4, 3gp, MPEG4, m4v, mts, avi, mpg, wmv, mov, mkv, m2ts, ts
  • امکان اعمال تنظیمات مختلف برای تغییر کدک ویدیو، نرخ فریم، تغییر رزولوشن، نرخ بیت
  • قابلیت انعطاف‌ پذیری پارامترهای صوتی شامل کدک، نرخ نمونه‌برداری و تعداد کانال‌ ها
  • امکان فشرده‌ سازی سفارشی و وارد کردن حجم دلخواه و دستی حجم ویدیو
  • چرخش ویدیوهای شما به صورت ۹۰، ۱۸۰ و ۲۷۰ درجه
  • دارای رابط کاربری ساده و پر کاربردی در کنار حجم کم ان

تبدیل ویدیو از تعداد زیادی از فرمت ورودی به تعداد زیادی فرمت خروجی از شاخص ترین قابلیت های Video Converter Flip Compress به شمار می رود. پشتیبانی از فرمت‌های ورودی MP4, 3GP, MPEG4, MOV, AVI, M4V, WMV, MKV, M2V, MPG, WEBM، پشتیبانی از فرمت‌های خروجی MP4, 3gp, MPEG4, m4v, mts, avi, mpg, wmv, mov, mkv, m2ts, ts، تبدیل تنها بخشی از ویدیو به صورت انتخابی، تنظیمات مختلف برای تغییر کدک ویدیو، نرخ فریم، تغییر رزولوشن، نرخ بیت، انعطاف‌ پذیری پارامترهای صوتی شامل کدک، نرخ نمونه‌برداری و تعداد کانال‌ ها، فشرده‌سازی سفارشی اختصاصی و چرخش ویدیوهای شما به صورت ۹۰، ۱۸۰ و ۲۷۰ درجه همه امکاناتی است که این برنامه را از سایر نرم افزار های مشابه متمایز ساخته است.

با بهره گیری از قابلیت های این نرم افزار، فایل های ویدیویهنری و زیبایی را خلق کرده و ساخته‌ های خود را از طریق واتس‌ اپ، فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام و… به اشتراک بگذارید. استفاده اسان، پردازش سریع، کیفیت بالا با رزولوشن خروجی عالی در کنار رابط کاربری شیک و بالقوه برنامه در کنار سایر قابلیت های منحصر به فرد ان بی شک میتواند شما را از داشتن سایر برنامه های مشابه بی نیاز سازد.

 

آموزش تبدیل برنامه به نسخه فول آنلاک : 

Go to settings and click on buy pro to restore the purchases