دریافت فیلم های فیس بوک با Video Downloader for Facebook

نسخه Pro

Video Downloader for Facebook به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید فیلم هایی که در وب سایت فیس بوک قرار دارد را دانلود کرده تا بعدا به صورت آفلاین قادر به مشاهده آنها باشید.

Video-Downloader-for-Facebook

ویژگی ها:

  • بارگذاری صفحات فیس بوک مشابه برنامه اصلی که برای فیس بوک طراحی شده است.
  • قابلیت دانلود کردن ویدئو از هر صفحه ای در فیس بوک؛ حتی اگر آن صفحه توسط شما لایک نشده باشد
  • قابلیت پخش کردن ویدئوها به صورت افلاین بعد از دانلود کردن توسط Video Downloader for Facebook
  • دانلود کردن ویدئو در پس زمینه گوشی
  • لیست مورد علاقه ها
  • لیست دانلودی ها
  • قابلیت حذف کردن ویدئوهای ناخواسته جهت خالی کردن فضای اشغال شده

 فیس بوک را می توان یک رسانه بدون مرز دانست که از سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. فیس بوک در حال حاضر به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی و همچنین یکی از پر بیننده ترین وب سایت ها در سراسر جهان شناخته می شود. یکی از قابلیت هایی که در فیس بوک وجود دارد، به اشتراک گذاری ویدئوها می باشد. یعنی تمام کاربران این امکان را دارند تا با دوستان خود، ویدئوهای مختلف را به اشتراک بگذارند تا دوستانشان نیز قادر به مشاهده آنها باشند. اما آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید این ویدئوهای آنلاین را از فیس بوک دانلود کنید؟

برای کسانی که در کامپیوتر از فیس بوک استفاده می کنند، ساده ترین روش استفاده از برنامه IDM می باشد که امکان دریافت فیلم های آنلاین را به کاربران می دهد. اما بسیاری از کاربران از اپلیکیشن رسمی خود فیس بوک در گوشی استفاده می کنند و همانطور که می دانید این اپلیکیشن امکان دانلود فیلمها را نمی دهد و کاربران نمی توانند فیلم هایی که به صورت آنلاین قرار گرفته است را دانلود کنند. اما اگر شما هم راغب به دریافت این فیلم ها در گوشی همراه و در برنامه رسمی FaceBook هستید توصیه می کنیم به هیچ وجه Video Downloader for Facebook را از دست ندهید. این برنامه امکان دانلود فیلم هایی که در فیس بوک وجود دارد را برای کاربران مهیا می کند.

با نصب این نرم افزار و هنگامی که به آن وارد شوید، در اصل شما به اکانت اصلی فیس بوک خود وارد شده اید و صفحه ای مشابه با برنامه رسمی فیس بوک را مشاهده می کنید. اما در اصل در Video Downloader for Facebook گزینه ای برای دانلود کردن فیلم ها وجود دارد دارد که با استفاده از آن به سادگی می توانید هر فیلمی را دریافت کنید. عملیات دانلود با سرعت بسیار بالایی انجام می شود و شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن فیلم ها را دانلود کنید. ویدئویی که دانلود می شوند نیز در BackGround گوشی دانلود می شوند و به همین دلیل هیچ مزاحمتی برای شما ایجاد نخواهند کرد.

لینک دانلود این برنامه به درخواست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است.