مبدل فایل های صوتی و تصویری Video Format Factory

همانطور که می دانید در گذشته از کامپیوتر برای تبدیل فایل های صوتی و تصویری استفاده می شد و تا حدودی کار کردن با این نرم افزارها نیز دشوار بود. اما این روزها با همه گیر شدن گوشی های هوشمند، امکان تبدیل فرمت فایل های مالتی مدیا در گوشی نیز وجود دارد.

ویژگی ها:

  • امکان تبدیل فرمت های متفاوت
  • پشتیبانی از فرمت های مختلف
  • پشتیبانی از فرمت صوتی و تصویری
  • تبدیل با سرعت بسیار بالا
  • امکان تبدیل با کیفیت های مختلف

 

نرم افزار Video Format Factory امکان تبدیل فایل های مالتی مدیا صوتی و تصویری را با سرعت در بالا گوشی همراه، فراهم کرده است. با استفاده از این نرم افزار کافی است فایل ورودی را انتخاب کرده و سپس با انتخاب فرمت خروجی دلخواه، فایل تبدیل شده را دریافت و ذخیره کنید. این کار با سرعت بسیار بالایی انجام خواهد شد. فرمت های صوتی و تصویری متفاوتی نیز توسط این اپلیکیشن پشتیبانی می شوند، به گونه ای که به جرئت می توان گفت Video Format Factory از تمام فرمت های صوتی و تصویری رایج پشتیبانی می کند.

> این نرم افزار از فرمت های صوتی و تصویری مختلف مانند Mp4, Flv, Avi, Mkv, Mp3, Flac, Wma, Ogg, M4a, Wav و … پشتیبانی می کند.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام