Video Speed Slow Motion & Fast

ویرایشگر سرعت فیلم در اندروید Video Speed Slow Motion & Fast

Video Speed Slow Motion & Fast عنوان اولین و تنها ترین برنامه ویرایشگر ویدیو با قابلیت حرکت اهسته و سریع فیلم ها، در مارکت بزرگ اندروید است که توسط شرکت خلاق AppzCloud Technologies برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. با استفاده از این برنامه به راحتی در فایل های ویدیویی خود چندین صحنه اهسته و سریع ایجاد کرده و به ساخت و ایجاد اسلوموشن های خلاقانه بپردازید.

ویرایشگر سرعت فیلم در اندروید Video Speed Slow Motion & Fast

ویژگی های Video Speed Slow Motion

  • نبود هیچ گونه افت کیفیت در فایل خروجی و حفظ کیفیت اصلی
  • قابلیت قطع صدای ویدیو و اعمل موسیقی متن دلخواه
  • امکان ضبط ویدیو با استفاده از دوربین یا افزودن ویدیو از گالری
  • امکان برش یا چند قسمت کردن ویدیو برای تنظیم سرعت
  • امکان استفاده از حالت یا Slow و Fast در یک ویدیو به صورت همزمان
  • کنترل های بصری برای انتخاب بخشی از ویدیو و ویزایش میزان سرعت ان
  • به اشتراک گذاری ویدیو های ویرایش شده در شبکه های اجتماعی

همانطور که خود نیز میدانید در بین ویدیو های منتشر شده در سراسر شبکه های اجنماعی مختلف، اسلوموشن یا ویدو سریع و یا ویدیو های کند از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و یکی از محبوب ترین ان ها به شمار میرود. اما تاکنون برنامه ای در این زمینه دیده نشد تا اینکه کمپانی خلاق دست به ساخت Video Speed Slow Motion & Fast بی نظیر زد و اکنون به عنوان تنها برنامه موجود بسیار قدرتمند ظاهر شده و میتواند به شما در خلق ویدیو های هنری کمک قابل توجه ای را ارائه دهد.

یکی از برترین و پر طرفدار ترین قابلیت های این برنامه بی نظیر، توانایی اعمال حالت های مختلف بر روی قسمت های یک فایل است. چرا که با استفاده از ان میتوانید چند ثانیه از ویدیو را اهسته کرده و ادامه ی ان را پر سرعت کنید. که این امر خود نیز به تنهایی از پس هوادارانش بر امده و همه کاربران حرفه ای را انگشت به دهن میگذارد. از دیگر قابلیت های این برنامه میتوان به ضبط فیلم و یا انتخاب ویدیو از گالری، کنترل های بصری بی نظیر، نبود هیچ گونه افت کیفیت در فایل خروجی، قطع صدای ویدیو و اعمل موسیقی متن دلخواه و… اشاره کرد. به طور کلی، ایجاد اثر های زیبا و هنری و اشتراک گذاری در شبکه های مجازی و یا ذخیره سازی ویدیو های ساخته شده با کیفیت اصلی در گالری، با مدیریت و ویرایش سرعت ان هدف اصلی این برنامه و توسعه دهندگان ان بوده و است.