اطلاعیه: بخش VIP+ تا اطلاع ثانوی عضو جدیدی نمی پذیرد

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت برترین های اندروید 

همان طور که احتمالا از مدتی پیش در جریان روند و تغییرات جدید سایت برترین های اندروید هستید ، با توجه به اینکه طی مدت حدود 1 سال که در بخش VIP قدیمی در کنار کاربران بودیم متوجه شدیم در بین کاربران سایت برترین های اندروید که به بخش vip ملحق شده اند تعدادی کاربرنما و افرادی غیر قابل اعتماد و سود جو وارد شده اند که مطالب این بخش را با هدف جلب توجه ، خود نمایی ، بالا بردن بازدید سایت یا پیج شخصی خود و …. پخش و همگانی می کردند. چرا که عضویت در این بخش ارزان و ساده و بدون فیلترینگ های خاص بود و باعث شده هر فردی با این تفکر که می تواند با مطالب این بخش رنک و امتیاز و میزان بازدید کانال گروه پیج اختصاصی خود را بالا ببرد دست به دستبرد به مطالب این بخش و پخش آن ها بزند. حتی شاهد کانال ها و پیج های و آدرس های اینترنتی ای بودیم که به تفکیک و به صورت اختصاصی مطالب بخش ویژه سایت برترین های اندروید را حراج می کردند و یا با قیمت های بالاتر و یا حتی به رایگان در اختیار عموم قرار می دادند. 

VIP+logo

لذا طبق تدابیر جدید مدیران سایت برترین های اندروید تصمیم گرفتیم بخش ویژه سایت را به دو بخش VIP و VIP+ تقسیم کنیم که در بخش VIP مطالب ویژه و در بخش VIP+ مطالب بسیار خاص و عالی و آموزش های کم نظیر و ناب قرار بگیرد که برای این بخش فیلترینگ های خاصی مد نظر قرار دادیم که هر کاربری قادر به ثبت نام در آن نیست. از بارزترین ملزومات ثبت نام در این بخش داشتن سابقه عضویت 4 ماهه در بخش قدیم است که بعد از پشت سر گذاشتن این مرحله ، سوایق قبلی این کاربران در سایت مورد بررسی قرار میگیرد و در صورت تایید با مبلغ 26900 تومان در این بخش قادر به ثبت نام خواهند بود. اما این نکته را مد نظر قرار دهید که حتی کاربرانی که به تایید Vip+ می رسند در صورت هرگونه تخلف بدون اطلاع قبلی اکانتشان به طور کامل بن می شود و جای هیچ توضیحی هم باقی نیست . سیستم جدید vip+ کاملا زیر ذره بین مدیران این بخش است و سوابق کاربران به طور روزانه چک و مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تخلف کاربران خاطی از این بخش اخراج می شوند!

ما بر این باوریم که اگر تعداد افراد این بخش کمتر از 10 نفر اما سالم باشند بهتر است از یک بخش با 1000 کاربر اما افراد خائن و غیر امین! 

هدف ما پیشگیری است و معضل کپی برداری و سرقت مطالب هیچ گاه به قطع قابل درمان نیست 

چرا که حتی ویندوز مایکروسافت هم کرک و پخش و کپی می شود …

جهت اطلاع : تمام پست های پولی سایت برترین های اندروید از ابتدا تا کنون به صورت رایگان در این بخش قرار گرفته است.

عضویت بخش ویژه جدید هم اکنون فعال و از پنل کاربری قادر به ثبت نام هستید.

 

لینک دسترسی به مطالب بخش جدید ویژه برای کاربران این بخش : 

http://www.apktops.ir/cat/vip-plus