Virtua Tennis Challenge

بازی سرگرم کننده Virtua Tennis Challenge

گرافیک و طراحی های جذاب
گیم پلی مهیج و شبیه سازی شده حرفه ای مسابقات تنیس

محصول کمپانی خوش نام SEGA

کمپانی بازی سازی SEGA که می توان آن را یکی از بزرگترین سردمداران حوزه بازی های ویدئویی دانست، بعد از اتمام دوره نسل کنسول های بازی مخصوص خود، حالا وارد رقابت در دنیای ساخت بازی ها شده است. اگرچه فعالیت این شرکت مثل دیگر رقبا زیاد نیست اما همین تعداد انگشت شمار بازی های عرضه شده توسط سگا، حال و هوای جذاب مخصوص به خود را دارند. بازی محبوب Virtua Tennis Challenge یکی از همین بازی ها می باشد که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم.

Virtua Tennis Challenge

ویژگی ها :

  • گیم پلی روان و جذاب
  • گرافیک عالی با طراحی های منحصر به فرد
  • سبک چالش برانگیز و سرگرم کننده مسابقات تنیس
  • وجود چندین مد مختلف از بازی
  • دارای بخش Multiplayer برای بازی به صورت آنلاین یا بلوتوث با دیگر بازیکنان
  • وجود بیش از 50 ورزشکار معروف
  • 18 استادیوم در نقاط مختلف جهان

معرفی بازی Virtua Tennis Challenge

بازی زیبای Virtua Tennis Challenge یکی از عناوین جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های ورزشی و مسابقات تنیس می باشد که توسط کمپانی ژاپنی SEGA برای سیستم عامل های اندروید عرضه شده است. در این بازی زیبا و صد البته چالش برانگیز شما در نقش تنیس بازان قهاری خواهید بود که پا به عرصه رقابت می گذارند. در Virtua Tennis Challenge نزدیک به 50 ورزشکار مختلف حضور دارند.

رقابت های اصلی این بازی در 18 استادیوم مختلف در سراسر دنیا برگزار می شود. بازی Virtua Tennis Challenge همچنین دارای بخش تکامل یافته Multiplayer نیز می باشد و بر خلاف اکثر بازی های مشابه، نه تنها امکان بازی به صورت آنلاین را دارد، بلکه امکان بازی از طریق بلوتوث نیز به صورت دو نفره فراهم شده است تا شما بتوانید به راحتی با دوستان خود از این طریق بازی کنید.

گرافیک عالی، طراحی های مناسب و دیگر ویژگی های بصری بازی Virtua Tennis Challenge به هرچه زیباتر شدن آن کمک محسوسی کرده اند. در کنار این ویژگی ها، گیم پلی روان و اعتیادآور بازی نیز نقطه قوت دیگری از این بازی می باشد. این بازی در سبک بازی های مسابقات تنیس یکی از محبوب ترین بازی ها به حساب می آید.