Virtuagym Fitness Tracker - Home & Gym

نرم افزار Virtuagym Fitness Tracker برنامه ای جذاب و کاربردی در بخش برنامه های تناسب اندام و ورزش است که توسط تیم توسعه Virtuagym طراحی و منتشر شده است.

نرم افزار Virtuagym Fitness Tracker دارای مربی شخصی انیمیشنی است ، که به طور دقیق نحوه انجام هر تمرین را به کاربر نشان خواهد داد. این برنامه دارای یک پایگاه داده ورزشی است که به طور مداوم در حال رشد است. همچنین این برنامه در حال حاضر با بیش از 4000 تمرین است که به وسیله آنها می توانید تمرینات ورزشی خود را در خانه یا ورزشگاه انجام دهید.

ویژگی های Virtuagym Fitness Tracker

  • تمرینات کامل برای خانه و سالن بدنسازی
  • امکان ایجاد برنامه کارهای روزمره تمرین
  • دارای فیلم های ورزش انیمیشنی و سه بعدی
  • دارای دستورالعمل ورزش کتبی
  •  امکان یادآوری تمرینات
  • امکان پیگیری پیشرفت ها
  •  مربی شخصی برای تمرینات
  • امکان اتصال Google Fit

برنامه تناسب اندام Virtuagym Fitness Tracker دارای یک پایگاه داده ورزشی بزرگ است که دارای بیش از 4000 تمرین است.
در این برنامه همه تمرینات دارای یک فیلم آموزشی با انیمیشن سه بعدی هستند ، بنابراین شما دقیقاً می دانید که چگونه یک تمرین را انجام دهید یا نحوه استفاده از ماشین آلات در ورزشگاه را یاد بگیرید.

توسط برنامه Virtuagym Fitness Tracker می توانید پیشرفت خود را با گذشت زمان پیگیری کنید. بیش از 30 مقادیر وجود دارد که می توانید آنها را کنترل کنید ، مانند وزن ، اندازه کمر ، BMI ، چربی بدن ، تعداد ورم ها ، اندازه بازو ، اندازه قفسه سینه ، VO2max و …

برنامه Virtuagym Fitness Tracker کاملاً با Virtuagym Food یکپارچه شده است به طوری که در آن کالری ، کربوهیدرات و چربی بدن کاربر را نشان می دهد. همچنین کاربران می توانند دستگاههای پوشیدنی NEO را به منظور ردیابی و تجزیه و تحلیل پیشرفت به یکدیگر وصل کنند. دستگاه های متصل فعلی یک ردیاب فعالیت و یک مانیتور ترکیب بدن هستند.

نرم افزار Virtuagym Fitness Tracker دارای برنامه های زیر است:

Virtuagym Fitness: ردیاب بدنسازی ما با تمرین برای خانه و سالن بدنسازی
Virtuagym Food: شمارنده کالری ما برای ردیابی مواد غذایی

نرم افزار Virtuagym Fitness Tracker برنامه ای بسیار کاربردی و مفید در زمینه تناسب اندام و ورزش است که از قابلیت های بسیار ویژه ای برخوردار است. در ادامه می توانید این برنامه کاربردی را از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.