مشاهده فیلم و تلویزیون با VLC Streamer

فروش با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی

VLC Streamer به شما این امکان را می دهد تا در هر جایی از خانه تان که می خواهید بنشینید و امکان مشاهده فیلم ها و همچنین کانال های تلویزیونی مختلف را داشته باشید. این نرم افزار به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید فیلم های مورد علاقه تان را در PC و دیگر وسیله هایتان از طریق وای فای، در گوشی همراه خود مشاهده کنید.

VLC-Streamer

ویژگی ها:

  • دارا بودن کاربری ساده که به شما این امکان را میدهد تا بتوانید به سادگی فیلم ها را Streame کنید
  • Streame زنده تنها چند ثانیه پس از پردازش کردن فیلم
  • پشتیبانی از انعطاف پذیری و قابلیت انتخاب کردن کیفیت دلخواه برای Streame
  • پشتیبانی از سیستم عامل مک 10.5 intel و بالاتر
  • پشتیبانی از Windows, XP, Vista, Windows 7, Windows 8

 

توسط VLC Streamer می توانید از کالکشن فیلمهایتان هرچیزی را که می خواهید با کیفیت بسیار بالا مشاهده کنید. شما به پردازش complex conversion نیاز خواهید داشت. برای اجرای فیلم های کامپیوتر یا هر دستگاه دیگری در گوشی موبایل توسط این برنامه، نیازمند به انتقال دادن آن به دیوایس اندرویدی خود نخواهید بود و برای انجام این کار، اتصال وای فای کفایت خواهد کرد.

همانطور که می دانید فرمت های ویدئویی بسیار زیادی در حال حاضر وجود دارند که برنامه VLC Streamer امکان پشتیبانی از آنها را دارد، اما باید توجه داشته باشید که این نرم افزار امکان تبدیل آنها را نخواهد داشت. اگر شما مشکلی در این رابطه داشتید، ابتدا نسخه رایگان برنامه را امتحان کنید.

توجه: VLC Streamer ویدئوهای DRM را پخش نخواهد کرد.

توجه: این نرم افزار برای کار کردن با شبکه وای فای محلی شما طراحی شده است و بخش کمکی برنامه باید بر روی مک یا PC اجرا شود.