جدیدترین نسخه وی ان سی ویوئر VNC Viewer اندروید

کلاینت نسخه اندرویدی + کلاینت نسخه PC + آموزش استفاده و راه اندازی نرم افزار 

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که کامپیوتر شخصی خود را از هر نقطه دنیا و البته و طبیعتا با اتصال به اینترنت توسط گوشی اندرویدی خود کنترل نمایید؟ باید بگوییم نرم افزار VNC Viewer که در این پست از سایت Apktops به معرفی جدیدترین نسخه از آن می پردازیم یکی از بهترین و قدیمی ترین و مطرح ترین نرم افزارهای در این زمینه است که توسط آن قادرید با اتصال گوشی اندرویدی خود به کامپیوتر شخصی تان و به وسیله اینترنت از هر نقظه دنیا کامپیوتر خود را کنترل نمایید.

توسط این نرم افزار  شما می توانید برنامه های کاربردی را اجرا کرده، تنظیمات را تغییر داده و به اطلاعات دسترسی پیدا کنید. این برنامه همچنین از انواع سیستم های عامل مثل Windows, Mac OS X, Linux, یا UNIX پشتیبانی می کند.

VNC-Viewer_cover

ویژگی ها : 

  •   برقراری ارتباط با کامپیوتر به گونه ای که احساس کنید روبروی آن نشسته اید!
  •  اتصال به PC با یوزر های مختلف
  •  ناوبری آسان، پیمایش و لمس استاندارد
  •  اتصال با استفاده از تکنولوژی AES 256 بیتی رمزگذاری شده
  •  سیستم احراز هویت پیشرفته
  •  پشتیبانی از تمام گوشی ها و تبلت ها با رزولیشن های مختلف

آموزش استفاده :

  1. پس از نصب کلاینت اندرویدی بر روی گوشی اندرویدی خود ، فایل کلاینت pc را هم از حالت فشرده خارج کرده و بر روی ویندوز کامپیوتر خود نصب نمایید و کرک آن را هم توسط فایل Keygen نرم افزار به منظور استفاده کامل اعمال نمایید.
  2. حال هر دو گوشی اندروید و ویندوز به اینترنت متصل باشد . ip کلاینت ویندوزی را کلاینت اندروید نرم افزار وارد کنید.
  3. username و password هم دقیقا نام ویندوز و پسورد آن است ( برای استفاده از نرم افزار باید حتما ویندوز شما دارای پسورد باشد )