بازی استراتژیک War Dragons اندروید

بسیار جالب و هیجان انگیز

بازی نبرد اژدها یک بازی استراتژیک 3 بعدی بسیار هیجان انگیز و جذاب برای اسمارتفون های اندرویدی می باشد. شما در این بازی با ایجاد گروه و اتحاد خود به مقابله و مبارزه با دشمنان خود می پردازید و با به کار بردن نقشه های مناسب آنها را به نابودی خواهید کشاند.

War Dragons بازی استراتژیک نبرد اژدها اندروید

ویژگی ها :

  • امکان پرورش اژدها
  • امکان ایجاد اتحاد و متحد کردن قوا با دوستان خود
  • امکان ایجاد و ساخت قلعه های خارق العاده و غیر قابل نفوذ
  • ایجاد امپراتوری قدرتمند
  • زیبایی ها و امکانات در نظر گرفته شده بسیار خیره کننده در بازی

نقد و بررسی بازی War Dragons

در War Dragons بازی استراتژیک نبرد اژدها اندروید شما با داشتن بیش از 100 اژدهای متفاوت که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشند می توانید به وسیله آنها سبک استراتژیک مورد نظر خود را بسازید و در برابر دشمنان به مقابله بپردازید. منظور از ویژگی های هر اژدها قابلیت های هجومی متفاوت در نظر گرفته شده برای آنان می باشد. در War Dragons بازی استراتژیک نبرد اژدها اندروید شما می توانید به صورت آنلاین به دوستان خود بپیوندید و تشکیل یک قوای مشترک داده و به دشمنان حمله کنید،لازم به ذکر است در حین بازی می توانید با دوستان خود به صورت چت در ارتباط باشید.

در War Dragons بازی استراتژیک نبرد اژدها اندروید استراتژی های گسترده ای برای محافظت از قلعه در برابر حملات در نظر گرفته شده است از قبیل ترکیبات بهینه رعد و برق، برج کماندار و… که هر کدام به خودی خود می توانند نابود کننده باشند. یکی از کارهایی که می توانید برای پیشرفت در War Dragons بازی استراتژیک نبرد اژدها اندروید استفاده کنید متحد شدن با دیگر امپراتوری ها می باشد. از دیگر ویژگی های این بازی امکان پرورش اژدهای مورد نظر مطابق با خواسته های خودتان است که ثمره ی اینکار داشتن اژدهایی بسیار قوی در جهت تامین خواسته هایتان خواهد بود.