Weather 14 days Pro

نرم افزار Weather 14 days Pro برنامه ای کاربردی و جذاب در بخش برنامه های پیش بینی آب و هوا است که توسط تیم توسعه Meteored طراحی و منتشر شده است.

نرم افزار Weather 14 Days مورد اعتماد میلیون ها کاربر Android در سراسر جهان و مورد استقبال هواداران هواشناسی قرار گرفته است. پیش بینی های آب و هوایی را با استفاده از بهترین مدل پیش بینی در جهان تولید می کند. شما می توانید از یک طرح مدرن و اصلی مبتنی بر حول طراحی Material Google استفاده کنید تا به اطلاعات دقیق و دقیق محلی آب و هوا محلی سریعتر و آسان تر از گذشته دسترسی پیدا کنید.

ویژگی های Weather 14 days

  • سفارشی سازی :
    با تکمیل برنامه در دستاوردهای ما ، برنامه های جدید رنگی را باز کنید و با کشف تمام ویژگی های موجود ، به شما کمک کنید تا با استفاده از این برنامه ، از برنامه بیشترین بهره را ببرید. به یاد داشته باشید ، با تغییر دما ، برنامه به طور خودکار تغییر رنگ می دهد.
  • هشدارها و اطلاعیه ها : دریافت هشدارهای رسمی هواشناسی برای منطقه خود از سرویس ملی هواشناسی ، از جمله هشدارهای مربوط به طوفان ها ، وزش باد شدید و سایر پیش بینی وقایع ناگوار هوا برای ساعات بعدی می تواند کارآمد باشد. علاوه بر این ، دستیار برنامه بهینه این برنامه می تواند در مورد تغییرات مهم آب و هوا در روزهای آینده به شما اطلاع دهد.
  • ماهواره ها ، رادار و نقشه : نقشه جهانی متحرک جدید بر اساس ECMWF که پیش بینی آب و هوا برای روزهای آینده را نشان می دهد. آمار ارائه شده توسط NWS به تصاویر راداری متحرک دسترسی داشته باشید ، همچنین به تصاویر ماهواره ای قابل مشاهده ، مادون قرمز و بخار آب ارائه شده توسط NOAA را در اختیار شما قرار می دهد.
  • پیش بینی : شرایط فعلی را به همراه پیش بینی 14 روز آینده با یک لمس ساده انگشت خود بررسی کنید. برای مشاهده اطلاعات دقیق ساعتی از جمله دما ، بارش ، سرعت و جهت باد ، سرمازدگی ، فشار ، ابر ، رطوبت ، زمان غروب و طلوع آفتاب و حتی فاز ماه یک روز را انتخاب کنید.
  • ویجت اختصاصی : پس از نصب برنامه ، می توانید صفحه اصلی خود را با مدرن ترین ویجت های موجود در حال حاضر سفارشی کنید. به حداکثر 8 ویدجت با اندازه های مختلف و داده های آب و هوا دسترسی خواهید داشت.
  • اشتراک گذاری : پیش بینی های هواشناسی را با دوستان و خانواده خود در هر زمان که می خواهید با هر وسیله یا شبکه اجتماعی که دوست دارید از آن استفاده کنید مانند: WhatsApp ، Twitter یا Facebook به اشتراک بگذارید.
  • در دسترس بودن : پیش بینی مربوط به موقعیت فعلی دقیق خود را پیدا کنید و یا از بیش از 500000 مکان در سراسر جهان مکان های موردعلاقه خود را جستجو کنید. در بیش از 50 کشور و 20 زبان موجود است.

نرم افزار Weather 14 days برنامه ای بسیار جذاب و دقیق در زمینه پیش بینی آب و هوا است که می تواند در زندگی روزانه و روتن بسیار کارآمد باشد. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.