WeChat

مسنجر محبوب و قدرتمند ویچت WeChat

امکان برقراری تماس صوتی و تصویری
با بیش از 500 میلیون دانلود از گوگل پلی
دارای نسخه مخصوص ویندوز 

WeChat از جمله بهترین و در عین حال ساده ترین مسنجرهای عرضه شده برای گوشی های موبایل می باشد که البته این مسنجر هم اکنون در کشور ایران در دسترس نمی باشد. مسنجر ویچت دارای نسخه دکستاپ (ویندوز) نیز می باشد.

ویژگی ها:

  • عرضه شده به صورت کاملا رایگان
  • برقراری تماس صوتی و تصویری رایگان
  • امکان چت به صورت گروهی تا 500 نفر
  • ارسال ویدئو، عکس، متن و مسیج صوتی
  • وجود هزاران استیکر بسیار جذاب و رایگان
  • به اشتراک گذاری بهترین لحظات با photo stream
  • ملاقات و آشنایی با دوستان جدید با Shake گوشی
  • دارای بازی های سرگرم کننده و بسیار جذاب
  • اطلاع به دیگران از موقعیت مکانی خود
  • پشتیبانی از 20 زبان مختلف

 

کسانی که چند سال پیش از مسنجر WeChat استفاده می کرده اند، بدون شک به یاد دارند که در آن ویچت به عنوان تنها مسنجر در میان کاربران ایرانی شناخته شده بود و همه کاربران تنها از همین مسنجر برای برقراری ارتباط استفاده می کرده اند، اما دقیقا از همان زمانی که ویچت با اختلال مواجه شد مسنجرهای دیگر توانستند خودی نشان دهند و همین هنگام بود که مسنجرهایی مانند وایبر، لاین، تانگو و … قد علم کردند. (البته ما به هیچ وجه منکر قدرت بسیار بالای مسنجرهای مذکور نیستیم؛ اما همه به خوبی می دانیم که در ایران هنگامی که از مسنجر ویچت استفاده می شد، افراد به سمت مسنجر دیگری نمی رفتند. دقیقا همان وضعیتی که در حال حاضر برای مسنجر تلگرام پیش آمده است و باعث شده است تا کاربران از مسنجر تلگرام استفاده کرده و فکر استفاده از مسنجر دیگری به ذهنشان خطور نکند.)

یکی از بدیهی ترین قابلیت هایی که در مسنجر WeChat وجود دارد، امکان چت کردن به صورت متنی است. چت کردن در محیطی بسیار جذاب و شکیل شاید از جمله مواردی بود که در آن زمان کاربران را به سمت خود کشانید و باعث شد تا مسنجر “ویچت” به عنوان عضو بدون انکار گوشی های اندروید و حتی سیستم عامل IOS شناخته شود. درطول چت کردن می توانید فایل های مختلف مانند عکس، فیلم، ویدئو و … را با سرعتی بسیار بالا ارسال کنید. امکان تماس های صوتی و تصویری ویژگی هایی است که در نسخه اولیه این مسنجر وجود نداشت و در نسخه های جدید شاهد اضافه شدن آنها بودیم. وضوح بسیار بالا در تماس های صوتی و تصویری از جمله مواردی است که می تواند باعث شود تا شما از مسنجر WeChat برای برقراری تماس های صوتی و تصویری خود استفاده کنید. وجود هزاران استیکر بسیار شیک باعث می شود تا بتوانید در هنگام چت کردن از آنها استفاده کنید و برای بیان احساسات یا بسیاری از منظورهای خود، این استیکرها را ارسال کنید. در ویچت این امکان را دارید تا گروهی با نام دلخواه ایجاد کرده و سپس دوستان خود را به آن دعوت کنید. گروه های ساخته شده در ویچت می تواند پذیرای 500 کاربر مختلف باشد. در گروه ها هرچیزی که ارسال کنید توسط تمام اعضای آن گروه دیده می شود.

یکی از جالب ترین قابلیت هایی که در مسنجر WeChat ویچت وجود دارد و برای اولین بار نیز در همین مسنجر به چشم خورد، امکان Shake کردن برای پیدا کردن افراد نزدیک می باشد. با استفاده از این قابلیت شما می توانید گوشی خود را تکان دهید تا با توجه به موقعیت مکانی خود افرادی را که از ویچت استفاده می کنند و در نزدیکی شما قرار دارند، بیابید و بتوانید با آنها به چت کردن بپردازید.

مسنجر ویچت به تازگی در نسخه مخصوص دکستاپ نیز عرضه شده است (که می توانید از سایت سازنده به آدرس www.wechat.com آن را با لینک مستقیم دریافت کنید). به این ترتیب شما می توانید نسخه ای از ویچت با شماره همراه خود را در کامپیوتر نیز نصب کنید که برای این کار نیاز به فعالسازی کد دریافت شده در گوشی از داخل کامیپوتر یا لپ تاپ خود می باشد. در ادامه می توانید این مسنجر قدرتمند را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

لینک دانلود این برنامه به درخواست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است.