Whispered Legends Full

بازی فکری و ماجرایی Whispered Legends

سبک تلفیقی از بازی های Hidden Object و Puzzle

نسخه Full (پرمیوم) با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی

به همراه فایل دیتا

تست شده توسط APKTops

بسیاری از کاربران علاقه مند به بازی ها، دنباله روی سبک های خاص مثل سبک بازی های معمایی، پازلی و مرموز هستند. این دسته از افراد بی تردید با نسل جدید بازی های فکری و معمایی با عنوان Hidden Object آشنا می باشند. در این سبک از بازی ها ، چالش گذراندن مراحل به جز معماها و بازی های هوش کمی فراتر رفته و بخش های جدیدتری به آن ها اضافه شده است. همانطور که از عنوان این گونه بازی ها مشخص است، یکی از بزرگترین وظایف شما دقت و توجه به بخش های مختلف محتوای بازی است تا بتوانید اشیاء مورد نظر در بازی را پیدا کنید و با هر کدام کاری خاص انجام دهید. برای مثال، پیدا کردن کلید یکی از بارز ترین نمونه هایی است که در بازی های Hidden Object دیده می شود.

شما در این گونه بازی ها باید در فضایی شلوغ به جستجوی موارد مختلف بپردازید و در واقع آن ها از میان خیلی چیزهای دیگر تشخیص داده و انتخاب کنید. بدیهی است که ادامه بازی شما منوط به پیدا کردن مهره های اساسی و مورد نیاز در بازی می باشد. یکی از بازی های جذاب و محبوب در سبک Hidden Object ، بازی زیبای Whispered Legends می باشد. ژانر بازی ماجرایی (Adventure) می باشد و این یعنی بازی دارای یک داستان واحد و جذاب خواهد بود. با APKTops در معرفی این بازی در ادامه همراه باشید.

Whispered-Legends

ویژگی ها :

  • داستان و محتوای جالب و ماجراجویانه
  • ژانر ماجرایی در سبک بازی های Hidden Object و معمایی
  • گرافیک و گیم پلی بسیار خوب
  • کنترل آسان
  • قابلیت استفاده از ابزارها و آیتم های مختلف

بازی Whispered Legends

بازی Whispered Legends را می توان یک بازی زیبای ماجراجویانه با داستانی اگرچه کلیشه ای اما جذاب در سبک Adventure ، Hidden Object و Puzzle دانست. سازندگان بازی سبک آن را در گوگل پلی Adventure درج کرده اند چرا که بخش اعظم بازی بر داستان آن می گذرد. داستان این بازی در سال های قبل به شهری کوچک به نام Middleport مربوط می شود. این شهر به نظر می رسد در نزدیکی سواحل اقیانوس اطلس شمالی و در یک جزیره متعلق به بریتانیا قرار دارد.

خبرهایی از اینکه نیرویی عجیب از تاریکی به این شهر رخنه کرده است به گوش می رسد. مردم این شهر یکی پس از دیگری ناپدید می شوند. طبق گفته ی افراد محلی، این شهر توسط یک نفرین قدیمی طلسم شده است. این مسئله باعث شده است تا توجه دیگر نقاط دنیا به این منطقه جلب شود. لذا گروه های زیادی از سازمان های مختلف مثل سازمان تحقیق درباره اتفاقات ماوراء الطبیعی و روزنامه نگاران زیاد به آنجا سفر می کنند اما خیلی از آن ها نیز به طور مرموزی ناپدید می شوند. این مسئله باعث می شود تا پلیس ایالتی یک کارآگاه خبره را برای بررسی موضوع این شهر مأمور کند که آن کارآگاه بازرس شما خواهید بود.

شما در نقش این کارآگاه وظیفه دارید تا به اتفاقات عجیب درون این شهر پی برده و با کشف اسناد و رد پاهای مختلف به محل ناپدید شدگان نزدیک شده و آن ها را نجات دهید. در مسیر شما معماهای زیای قرار دارد و شما با حل هر کدام به یک سرنخ دست پیدا می کنید. سبک بازی از نمای اول شخص است و بزرگترین کاری که باید بکنید توجه به هر نقطه از تصویر است. در هر نقطه از تصویر آیتم هایی وجود دارد که پیدا کردن آن ها راز رسیدن به مراحل بعدی خواهد بود.

آموزش نصب: بعد از نصب فایل APK بازی ، فولدر دیتا را به آدرس sdcard/Android/obb انتقال داده و بازی را اجرا کنید.