White Trip

بازی اکشن و سرگرم کننده White Trip اندروید

نسخه معمولی + نسخه مود شده

White Trip یک بازی اکشن و بسیار جذاب برای اسمارتفون های اندرویدی می باشد. در این بازی که سفر سفید نام دارد شما در قالب یک پرنده به مکان ها و سرزمین های بسیار وسیعی به پرواز در خواهید آمد و مناظر بسیار زیبایی را مشاهده خواهید کرد و با طی کردن مراحل متعدد،به زیبایی این بازی بیش از پیش افزوده خواهد شد.

White Trip بازی جذاب و سرگرم کننده سفر سفید اندروید

 

ویژگی ها :

  • بازی بسیار ساده و روان
  • گیم پلی بسیار خیره کننده
  • گرافیک بازی با وضوح بسیار بالا
  • مراحل متعدد بسیار زیبا
  • بهره برداری بسیار آسان بازی و کار فقط با لمس

نقد و بررسی بازی White Trip

در White Trip بازی جذاب و سرگرم کننده سفر سفید اندروید شما یک بازی اکشن و بسیار جالب را تجربه خواهید کرد. این بازی دارای گیم پلی بسیار ساده و روان می باشد که شما را به ادامه بازی تشویق می نماید. در White Trip بازی جذاب و سرگرم کننده سفر سفید اندروید شما در نقش یک پرنده پروازی هستید و به نقاط بسیار زیادی از سرزمین های مختلف خواهید رفت،این بازی دارای ویژگی های جالبی از قبیل بازی کردن تنها با لمس یک انگشت می باشد.

بازی  White Trip دارای گرافیک با وضوح بسیار بالا است که همین امر خود ثابت می کند که با یک بازی بسیار جالب سروکار خواهید داشت و همین مسئله به زیبایی های بازی بیش از پیش خواهد افزود. در این بازی مراحل بسیار زیاد و متنوعی نیز وجود دارد،شما در هر مرحله برایتان ماموریت هایی در نظر گرفته شده است که باید آنها را به خوبی پشت سر بگذارید.