مدیریت کامل سیگنال وای فای با WIFI Signal Strengt

نسخه Premium برنامه

WIFI Signal Strength نام نرم افزاری بسیار قدرتمند و کاربردی جهت مدیریت بر روی اینترنت وای فای می باشد که امکان بررسی سیگنال وای فای را به کاربران می دهد.

 WIFI-Signal-Strength

ویژگی ها:

  • اندازه گیر قدرت سیگنال تمام صفحه گرافیکی
  • دارا بودن ویجت های رنگی با طرح های مختلف
  • مشاهده سینگال وای فای همسایه ها برای بررسی تداخل در ارتباطات
  • نمایش جزئیات مربوط به اطلاعات وای فای

ویژگی های نسخه Premium :

  • بدون هیچ گونه تبلیغات
  • دارا بودن ویجت های رنگی اضافی
  • دارا بودن نمایشگر سنجش وای فای به همراه آپدیت خودکار

تا چند سال پیش برای استفاده از اینترنت، کاربران از اینترنت دیال آپ استفاده می کنند که سرعت چندانی نداشت و همیشه کاربران از این موضوع گلایه داشتند! علاوه بر این که اینترنت دیال آپ از سرعت پایینی برخوردار بود، همچنین شاهد قطعی های مداومی نیز در آن بودیم که همین موضوع مشکلات آن را دوچندان می کرد. اما از چند سال قبل، اینترنت ADSL توانست جای دیال آپ را بگیرد. با این که هنوز اینترنت دیال آپ مورد استفاده قرار می گیرد اما با این حال استفاده از اینترنت ADSL بسیار افزایش یافته است. یکی از اصلی ترین کاربردهای اینترنت ADSL نیز استفاده از وای فای آن می باشد که در مودم های دارای این قابلیت، امکان پذیر می باشد.

اما به طبع استفاده از WiFi بدون یک مدیریت کامل، نمی تواند دلچسب باشد! اما این موضوع در صورتی که بتوانید با استفاده از نرم افزاری، آن را امکان پذیر کنید استفاده شما را از وای فای بسیار لذت بخش تر خواهد کرد!

اگر شما نیز به دنبال چنین قابلیتی هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه WIFI Signal Strength را از دست ندهید. WIFI Signal Strength نرم افزاری کاربردی می باشد که با استفاده از آن امکان مدیریت سیگنال وای فای را خواهید داشت. این نرم افزار در یک صفحه گرافیکی قدرت سیگنال وای فای را به شما نمایش خواهد داد. این موضوع می تواند برای یافتن بهترین مکان جهت قرار دادن مودم (در خانه و یا در اداره) به شما کمک کنید. بدین ترتیب شما می توانید مودم خودتان را در جایی قرار دهید که بهترین سیگنال را برای شما ارسال نماید. این نرم افزار دارای ویجتی اختصاصی می باشد که با قرار دادن آن بر روی صفحه اصلی گوشی، امکان مشاهده سریع تر قدرت این سیگنال ها را نیز خواهید داشت.

یکی دیگر از کاربردهای WIFI Signal Strength برای مشاهده سیگنال های وای فای همسایه می باشد که با استفاده از آن می توانید تنظیمات را به گونه ای انجام دهید که سیگنال های شما با سیگنال های وای فای همسایه هایتان تداخل نداشته باشد.

در نسخه حرفه ای برنامه WIFI Signal Strength شاهد هیچ گونه تبلیغات آزار دهنده ای نخواهید بود.