برنامه تبدیل گوشی به روتر وای فای WiFi Tether Router

قابل نصب بر روی گوشی های روت شده

نسخه پچ شده برنامه

یکی از قابلیت های کاربردی و جالبی که در گوشی های اندرویدی جدید اضافه شده است، قابلیت نقطه اتصال یا به زبان انگلیسی HOTSPOT می باشد. اگر با این بخش آشنایی داشته باشید، حتما می دانید که با فعال کردن این قسمت، می توانید اینترنت گوشی همراه خود را با دیگر افراد به اشتراک بگذارید و به نوعی گوشی خود را تبدیل به یک روتر وای فای کنید. بسیاری از افراد امروزه از این بخش برای به اشتراک گذاری اینترنت با دیگران استفاده می کنند. اما شاید برخی از افراد به دنبال آن باشند که امکانات بیشتری را در دسترس داشته باشند. اگر شما نیز به دنبال این موضوع هستید، پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

WiFi-Tether-Router

 WiFi Tether Router برنامه ای برای گوشی های اندرویدی می باشد که امکانی مشابه با HotSpot در اختیار شما قرار خواهد داد. با استفاده از این نرم افزار می توانید اینترنت گوشی خودتان را با دیگر کاربرانی که دارای گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ و هر وسیله ای که دارای وای فای می باشد، به اشتراک بگذارید تا آنها با متصل شدن به اینترنت شما، امکان وبگردی و دارا بودن اینترنت را داشته باشند. این نرم افزار می تواند اطلاعات مفیدی نظیر ادرس ای پی، دی ان اس های سرور و … را در اختیار فرد استفاده کنند قرار دهد. همچنین دارا بودن بلک لیست داخلی، این امکان را فراهم می کند تا بتوانید گوشی یا تبلت هایی که نمی خواهید به اینترنت شما دسترسی داشته باشند را از این کار منع کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام