Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom

بازی Wild Sky Tower Defense عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های استراتژی است که توسط تیم توسعه Wild Sky Dev طراحی و منتشر شده است. در این بازی جذاب با دوستان خود بازی کنید ، افسانه های خود را بسازید ، معما را حل کنید ، از اژدها کمک بگیرید ، دفاع خود را با برج حماسه و قهرمانان به روز کنید و در این بازی استراتژی دفاعی برج حماسی به لیگ برتر آن برسید.

در گیم پلی بازی Wild Sky Tower Defense برج دفاعی خود را بسازید و در برابر موج های زامبی ها دفاع کنید. مکانیک برج دفاعی محافظت از پادشاهی شما را آسان می کند. دفاع خود را با مجموعه ای از قدرت های جالب برج ارتقا دهید. این بازی دفاعی برج بیش از 100 مرحله داستان محور را ارائه می دهد. آیتم های دفاعی بسازید و پادشاهی خود را از دشمنان محافظت کنید. مکانیک نبرد TD به شما اجازه می دهد تا با قوی ترین مدافعان خود هدایت شوید و برج های مختلف را برای پشتیبانی از خود استراتژیک کنید.

خط داستان بازی Wild Sky Tower Defense با پیشرفت بازی آشکار می شود. گیم پلی بازی اکشن است که با بسیاری از عناصر سبک استراتژی همراه شده است. در حالی که به ماجراجویی می پردازید و با گذشت زمان می توانید به جمع آوری پاداش ها بپردازید. حالت های بازی مبتنی بر استراتژی با چالش های مختلف همراه است.

متحدان:
– الف های کماندار دشمنان هوایی را از بین می برند.
– مبارزان کوتوله در کنار سربازان پیاده می جنگند.
– برج های قوس الکتریکی مشغول تقلب هستند.
– توپهای برج باریک پر شده از انبوه اجنه ها.

دشمنان:
– زامبی ها بی رحمانه نیروها را خسته می کنند
– با آتش در برابر اژدها های افسانه ای قرار بگیرید.
– اربابان تاریک که از سایه ها نقشه می کشند.
– ارک های در حال دفاع از برج های دفاعیه استراتژیک خود.

بازی Wild Sky Tower Defense عنوانی بسیار جذاب و مهیج در سبک بازی های استراتژی و دفاع از برج است که از گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیزی برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.