WonderMatch-Fun Match-3 Game free 3 in a row story

بازی WonderMatch عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی است که توسط تیم توسعه Alice Games FZE طراحی و منتشر شده است. این بازی یک عنوان پازلی است که با داستانی هیجان انگیز و ماموریت های چالش برانگیز همراه شده است. در این بازی با آلیس ملاقات کنید ، با او به Rabbit Hole بروید و دنیای موجودات خارق العاده ، اسرار ، پازل های سرگرم کننده و ماجراهای مهیج را کشف کنید.

ویژگی های WonderMatch 

  • صدها مرحله سرگرم کننده
  • گرافیک عالی و انیمیشن های شگفت انگیز.
  • بوستر و پاداش های منحصر به فرد با جلوه های دیدنی؛
  • گیم پلی سرگرم کننده: آسان برای شروع و سرگرم کننده برای بازی.
  • معما های چالش برانگیز

در گیم پلی بازی WonderMatch به آلیس در تکمیل مسابقه سطح 3 پازل ها و اکتشاف بسیاری از مکان های رنگارنگ و پر از شگفتی کمک کنید و بهترین ترکیبات آب نبات و جواهرات را برای دریافت بوسترها و جوایز فوق العاده تشکیل دهید.

در بازی WonderMatch تعداد زیادی از دنیاهای زیبا ، رنگارنگ و جذاب با معماهای منحصر به فرد سه در یک ردیف کریستال در انتظار شما هستند. بوستان ها را در باغ ترکیب کنید ، از Rabbit Hole پایین بروید و ریشه ها را بردارید و مهمتر از همه صدف های در دریای آب نبات های جادویی را ذخیره کنید.همچنین از مهارت های هوشی خود برای حل بازی های ذهنی استفاده کنید و تمام معما های Mad Hatter را در حالی که تکمیل مسابقه 3 سطح جالب است ، را درو کنید.

بازی WonderMatch عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی و معمایی است که می تواند برای ساعت ها سرگرم کننده و چالش برانگیز باشد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.