بازی کشتی کج WWE 2K اندروید

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

WWE 2K بازی کشتی کج برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که توسط 2K Games عرضه شده است. بازی که در ان شاهد مسابقاتی بسیار هیجان انگیز و جالب خواهید بود.

WWE-2K

ویژگی ها:

  • یادگیری نحوه انجام بازی WWE 2K از یک شخص مبتدی به یک گیمر حرفه ای. قابلیت یادگیری کامل بازی در حالت آموزشی بازی برای کاربرانی که اولین بار است WWE 2K را تجربه می کنند.
  • بازی چند نفره واقعی. سوپراستار دلخواه خودتان را بسازید یا از یکی از سوپراستارهای WWE استفاده کنید و برای شکست دادن دوست هایتان به مبارزه با او بروید. در این حالت شما نیازمند اتصال اینترنت خواهید بود.
  • قابلیت باز کردن ده ها امکانات قفل شده. شما با باز کردن این امکانات می توانید آیتم های مختلفی برای شخصی سازی کردن سوپراستار خود، استفاده کنید.

 

بدون شک افراد بسیار زیادی در انتظار عرضه بازی WWE 2K بودند و این بازی چند روز قبل به صورت رسمی با قیمت نسبتا بالایی در گوگل پلی قرار داده شد. بازی که در آن می توانید شاهد مسابقاتی بسیار واقع گرایانه و کم نظیر باشید.

در این بازی انواع مسابقات مختلف (چمپنشیپ، رویال رامبل و …) برای کاربران در نظر گرفته شده است که شما با انتخاب هرکدام که می خواهید وارد بازی خواهید شد. سپس نوبت به انتخاب سوپراستار مد نظرتان خواهد بود. در این بازی تمام سوپراستارهای کشتی کج قرار گرفته اند که بسته به نوع سلیقه شخصی خود شما، می توانید هرکدام را که خواستید انتخاب کند. این کاراکترها هرکدام دارای قدرت های مختلفی می باشند که البته این قدرت بر اساس توانایی همان کج کار در مسابقات واقعی، مقایسه شده است. نکته جالب در مورد کاراکترهای WWE 2K طراحی واقع گرایانه و بسیار عالی ان است. به طوری که در این بازی شما شاهد ریزترین جزئیات مربوط به بدن یا صورت هر قهرمان، بر روی ان خواهید بود. به طور کلی برای طراحی ظاهر کشتی کج کارها، وقت بسیار زیادی گذاشته است و نتیجه این همه تلاش، انچه است که در بازی WWE 2K مشاهده خواهید کرد. شما می توانید در این بازی در مسابقات یک به یک، با هر کس که می خواهید بجنگید. یعنی حریفتان را خودتان انتخاب خواهید کرد. حریف شما می توانید از شما قدرتمندتر باشد یا این که نسبت به شما ضعیف تر باشد.

قابلیت ساخت کاراکتر دلخواه نیز در این بازی کشتی کج گنجانده شده است. شما می توانید به سلیقه شخصی خودتان سوپراستار بسازید و رنگ پوست، رنگ موها، لباس، جثه، قدرت و به صورت کلی هر انچه که مربوط به آن می شود را خودتان تعیین کنید. شما می توانید از قسمت های قفل شده در این بازی استفاده کرده و با باز کردن آنها، ایتم های بسیار بیشتری را برای خودتان مورد استفاده قرار دهید.

برای کسانی که به تازگی بازی را شروع کرده اند هیچ جای نگرانی نخواهد بود. شما با وارد شدن به قسمت تمرینی می توانید در مسابقه هایی شرکت کنید که در آنها حریفتان هیچ کار خاصی انجام نخواهد داد. با استفاده از کنترلرهای بازی در این قسمت، می توانید با تمام فن هایی که برای هر سوپراستار در نظر گرفته شده آشنایی پیدا کنید. انجام مرحله تمرینی باعث خواهد شد تا در مسابقاتی که انجام می دهید با قدرت کامل ظاهر شوید و بتوانید از تمام قابلیت های هر کشتی کج کار به خوبی استفاده کنید.

WWE 2K به شما امکان بازی کردن با دوستانتان را نیز می دهد و این امکان را خواهید داشت را از طریق اینترنت به صورت مالتی پلیر بازی کنید. برای انجام این کار کافی است که به قسمت مالتی پلیر شده و اکانت ها را اضافه کنید. با اضافه کردن اکانت دوستتان می توانید با یکدیگر مسابقه بدهید و مهارت های خودتان را به چالش بکشید.

اگر از علاقه مندان به ورزش خشن کشتی کج هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه WWE 2K را از دست ندهید و با نصب آن بر روی گوشی اندرویدی خود، روزهای متمادی سرگرم شوید. بدون شک WWE 2K از بهترین بازی های شبیه سازی کشتی کج برای اندروید می باشد که با گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده عرضه شده است.

لینک دانلود این برنامه به درخواست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است.