X Construction

بازی فوق العاده جذاب و سرگرم کننده X Construction

گیم پلی فوق العاده فکری و اعتیاد آور

با حجم کمتر از 9 مگابایت!

محصول استودیوی CrossConstruct کشور آلمان

با قیمت 1.11 دلار و امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

همیشه حجم بالا، گرافیک زیاد، محتوای داستانی و استفاده از عناصر مختلف در ساخت یک بازی راز موفقیت آن بازی نیست! گاهی اوقات ساده ترین نوع بازی ها بدون هیچ گرافیک و جزئیات خاصی می توانند ساعت ها شما را میخکوب کنند! بازی X Construction یک مثال بارز در این زمینه است. این بازی قوانین همیشگی را به هم زده و تنها با 8.5 مگابایت حجم می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند! با ما در معرفی این محصول جنجالی همراه شوید.

X-Construction

ویژگی ها :

  •  سبک بازی بسیار ساده و مفهومی
  • دارای 27 مرحله چالش برانگیز
  • حجم کمتر از 9 مگابایت
  • استفاده از قوانین واقع گرایانه در ساخت پل ها
  • دارای بخش ثبت رکوردها در Google Play leaderboards
  • نسخه پرداخت شده (Paid) با ویژگی هایی مثل عدم وجود تبلیغات، وجود تمام مراحل و …
  • دارای بخش Free Build Mode با مراحل مختلف و ویژه (مخصوص نسخه پولی)
  • یک بازی مناسب و آموزنده برای شکوفایی استعدادها و خلاقیت های کودکان
  • راهی مناسب برای افزایش تمرکز، قدرت فکر و هوش و …

بازی X Construction

X Construction نام یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین بازی های موبایلی می باشد که با حجم کم خود بدون شک باید در هر موبایل یا تبلتی نصب باشد! X Construction توسط استودیوی CrossConstruct کشور آلمان تهیه شده است. این استودیو به جز بازی X Construction یک بازی دیگر با نام X Cannon دارد که این بازی نیز مثل X Construction بوده و به بازی های محاسباتی و ریاضی و هندسی مربوط می شود.

بازی X Construction که تنها 9 مگابایت حجم دارد می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند. به غیر از بخش سرگرمی، این بازی همچنین با توجه به ویژگی هایش راهی بسیار مناسب برای گذراندن زمان به طور صحیح می باشد. با انجام مراحل بازی X Construction و حل کردن هر مرحله می توانید هم خوش بگذرانید و هم قدرت تفکر، هوش و ریاضی خود را افزایش دهید.

سبک بازی X Construction بسیار ساده است. کاری که شما باید بکنید این است که بین دو طرف یک دره پل های مستحکم و ارتجاعی بسازید. بازی در هر مرحله با توجه به شرایط آن مرحله، تعدادی تیرآهن یا بر حسب نیاز کابل و برخی تجهیزات مشابه به شما می دهد. این تعداد در بالای سمت راست صفحه مشخص می شوند و شما نمی توانید بیشتر از این تعداد از آن ها استفاده کنید. پس کاری که باید بکنید این است که با توجه به قوه استراتژی و تمرکز و فکر و البته با هوش و درایت ببینید چطور می توان از این امکانات برای ساخت پل ها استفاده کرد.

شما به جز اینکه می بایست پل ها را به اندازه کافی بلند طراحی کنید، می بایست به استحکام آن ها نیز خیلی توجه کنید. بعد از ساخت و ساز پل دکمه سبز رنگ Play در سمت چپ بالا آماده است تا با فشردن آن پل شما مورد آزمایش قرار بگیرد. با زدن این دکمه یک قطار که در ابتدا با دو واگن حرکت می کند از روی پل حرکت می کند. اگر استحکام و پایداری پل شما مناسب باشد و قطار بتواند از روی آن بدون ایستادن یا سقوط کردن حرکت کند، آن مرحله با موفقیت تمام می شود.

در مراحل بالاتر علاوه بر سخت تر شدن و بیشتر شدن فضای کار، تعداد واگن های قطار نیز بیشتر می شود. این یعنی کار شما به مراتب سخت تر خواهد بود. چرا که عبور چند واگن از روی یک تیرآهن می تواند آن را سست کند. پس تقویت هر کدام از تیرآهن ها با کمک ستون های مختلف در این مراحل لازم است. بازی X Construction دارای 27 مرحله می باشد که هر مرحله نسبت به مرحله قبل کمی سخت تر می شود.

نسخه پیش رو نسخه Pro و پولی بازی X Construction می باشد که محدودیت های نسخه Lite مثل تبلیغات، محدود بودن تعداد مراحل و نبود بخش Free Build Mode را ندارد. APKTOPS این بازی زیبا و سرگرم کننده و البته آموزنده را به طرفداران بازی های فکری توصیه می کند. همچنین جهت آشنایی بیشتر با نحوه بازی، می توانید ویدئوی گیم پلی آن را از بخش نمایش ویدئو ملاحظه نمائید.