برنده بهترین بازی سال 2012 – جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود شده

امتیاز در گوگل پلی : 4.6 از 5 – قیمت در گوگل پلی : 10 دلار

(( حجیم ترین بازی اندرویدی ساخته شده تا این لحظه : حجم فایل دیتا 3.66 گیگابایت !!!! ))

پبشنهاد ویژه سایت برترین های اندروید

 XCOM® Enemy Unknown  که می توان آن را یکی از پرمخاطب ترین بازی های کنسول های PC و ios دانست که جایزه بهترین بازی سال را در کنسولها و پی سی برای خود کسب کرده است هم اکنون شاهد ساخت و ارائه جدیدترین نسخه اندرویدی آن هستیم که به درخواست کاربران معرفی می شود. تهدید موجودات بیگانه ، دولت های زمین را بر آن داشته است تا اقدام به ساخت یک ارتش فراگیر و گسترده در سطح کره خاکی با نام XCOM نماید .به عنوان فرمانده این ارتش شما می بایست با ساخت پایه های قوی ، تحقیقات درباره تکنولوژی های بیگانگان و نیز رهبری کردن سربازان خود در نیروهای نبرد علیه آنان زندگی بشر را از این تهدید بسیار جدی ایمن بدارید . توجه داشته باشید که تنها امید آدمیان شما هستید! پس با انواع سلاح هایی که در اختیار دارید و تاکتیک های خاصی که به کار می برید به جنگ با دشمنان رفته و زمین و انسان ها را از شر این موجودات نجات دهید . همچنین در بازی با هر نوع پیشرفت قادرید سربازان خود را مجهز تر کرده و برای مقابه با دشمنان آماده تر و قدرتمند تر ظاهر شوید .

XCOM® Enemy Unknown
ویژگی ها :

** وجود انواع و اقسام موجودات عجیب و ناشناخته در بازی
**  قابلیت افزایش سطح سربازها
**  وجود انواع سلاح ها و تکنولوژی های جدید
** قابلیت انجام ماموریت های تصادفی
** گیم پلی و کنترل های لمسی عالی
** گرافیک خیر کننده اچ دی

برای دانلود جدیدترین نسخه این بازی به همراه دیتا و مطالعه راهنمای نصب و استفاده از فایل دیتا و محل کپی مناسب آن به ادامه مطلب همین پست از سایت Apktops مراجعه نمایید .

راهنمای نصب : پس از نصب فایل apk بازی فایل دیتای آن را هم توسط پسورد www.apktops.ir از حالت فشرده خارج کنید حال پوشه com.tt2kgames.xcomeu را در مسیر Android/obb کپی نمایید .