جدیدترین نسخه برنامه XiiaLive Pro – Internet Radio

نسخه پچ شده و فول آنلاک با تمام قابلیت ها

اگر گوشی شما دارای برنامه رادیو نمی باشد می توانید از برنامه جدید XiiaLive™ Pro – Internet Radio استفاده کنید. این برنامه کاربردی را استودیو Visual Blasters LLC برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که توانسته امتیاز 4.6 از 5.0 را به خود اختصاص دهد که با این امتیاز میشه گفت یکی از بهترین ها می باشد. خوبی این برنامه در نداشتن تبلیغات است. موج های مختلف رادیویی را می توانید به راحتی با این برنامه دریافت و گوش کنید.

XiiaLive™-Pro-Internet-Radio

ویژگی ها:

  • نداشتن تبلیغات مزاحم
  • امکان استفاده از فیلتر ایستگاه ها در جستو جو
  • امکان استفاده از میانبر های صفحه
  • امکان استفاده از هدست های بلوتوثی
  • امکان پشتیبان گیری و ریستور ایستگاه ها

با این برنامه قادر خواهید بود تا ایستگاه های رادیویی مختلف را دریافت و گوش کنید. اگر گوشی شما برنامه رادیو را ندارد XiiaLive™ Pro – Internet Radio بهترین گزینه در برنامه های مشابه است. یکی از ویژگی های خوبی که می توان نام برد نداشتن تبلیغات مزاحم است، طراحان این برنامه از تبلیغات استفاده نکرده اند تا استفاده کننده راحت تر باشند.

در هنگام جستو جو می توانید از فیلتر های برنامه استفاده کرده تا به ایستگاه رادیویی مورد نظر خود برسید. این برنامه می تواند بیش از 50،000 ایستگاه رادیویی زنده را از سراسر دنیا در گوشی شما جمع آوری کرده و آماده پخش کند. این برنامه قادر است تا از هدست های بلوتوثی نیز پشتیبانی کرده و خود را با آن ها هم گام سازی کند.

با همگام سازی برنامه و هدست می توانید از طریق هدست خود برنامه را کنترل کنید. ویژگی جالب دیگری که می تواند کارایی داشته باشد پشتیبان گیری از ایستگاه های رادیویی موجود است و همچنین برگرداندن و یا ریستور کردن آنها برای مثال شما می خواهید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه بازگدانید حال در فکر شبکه های رادیویی هستید که برنامه برای شما یافته و شما آنها را شخصی سازی کرده اید با ویژگی گفته شده می توانید از ایستگاه ها نسخه پشتیبان گرفته و در جایی امن از آن محافظت کنید و پس از پایان کار آنها را باز گردانید. می توان گفت این برنامه یکی از بهترین ها در بین برنامه های هم سبک خود است.

این برنامه کاربردی را از دست ندهید.