Xodo PDF Reader & Editor

مدیریت و ویرایش فایل های پی دی اف Xodo PDF Reader & Editor

Xodo PDF Reader & Editor نام یک برنامه جامع و مفید جهت مشاهده فایل های پی دی اف و ویرایش انها با رابط کاربری روان و بسیار ساده است که توسط شرکت نرم افزاری Xodo Technologies برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است.

با استفاده از این برنامه کاربردی، به ایجاد و ساخت فایل های pdf پرداخته و انها را به خوبی مدیریت کنید. در صورت تمایل حاشیه های مورد نظر خود را به فایل های پی دی اف اضافه کرده و فرمت های ساخته شده با پی دی اف را پر کنید. همچنین با بهره گیری از این نرم افزار مفید، میتوانید به راحتی تبدیل ها را انجام داده و حتی به سرویس های دراپ بکس، وان درایو و… متصل شوید و در یک محیط امن  همگام سازی فایل ها را انجام دهید.

ویژگی ها:

  • دارای سریع ترین موتور نمایش PDF و ناوبری صاف
  • نوشتن مستقیم متن بر روی فایل و هایلایت و زیر خط دار کردن عبارات
  • همگام سازی خودکار ویرایش های PDF با دراپ باکس، گوگل درابور و وان درایو
  • امکان باز کردن فایل های افیس با فرمت های docx و pptx و ذخیره کردن محتوا به صورت pdf
  • تبدیل اسان عکس های موجود در گالری دستگاه به فایل های پی دی اف
  • دارای طیف گسترده ای از ابزارهای مختلف انتخاب رنگ، اندازه، شفافیت و غیره
  • قابلیت سازماندهی و مدیریت اسان فایل ها و اسناد پی دی اف موجود در دستگاه
  • دارا بودن امکان اتصال چند نفره برای متصل شدن به سرور انلاین برای کار گروهی
  • امکان متصل شدن به سرویس های Dropbox و یا GDrive برای همگام سازی

ساخت فایل های پی دی اف با بهره گیری از تصاویر مورد نظر با کیفیت بالا یکی از شاخصه های Xodo PDF Reader & Editor است که تا کنون در برنامه های مشابه یافت نشده است.

امکان انتخاب بخش های دلخواه به عنوان بوک مارک، جستجوی متنی ، نمایش به صورت تک صفحه ای ، دو صفحه ای و همچنین پیش نمایشی، قابلیت تبدیل فایلهای PDF به فرمت های .tiff, .tif, .jpg, .jpeg, .gif, .png, .bmp، ساخت فایلهای پی دی اف با بهره گیری از تصاویر با کیفیت بالا، قابلیت افزودن کامنت و یادداشت بخ قسمت های مختلف پی دی اف، امکان افزدن پیکان، دایره و یا سایر اشکال برای جلب توجه به بخشی خاص از متن، امکان پرینت گرفتن فایلهای PDF به صورت مستقیم از روی دستگاه اندرویدی، قابلیت سازماندهی و مدیریت کردن فایلهای موجود، انجام کارهای اولیه مدیریت فایل نظیر تغییر نام، انتخاب، حذف، کپی، انتقال و … از درون خود برنامه، نمایش اخرین اسناد دیده شده و … از دیگر قابیلیت هایمثال زدنی این برنامه بی نظیر به شمار میرود.

همچنین می توانید فایل های pdf موجود در گوشی خود را با استفاده از سرویس های ابری دراپ باکس و گوگل درایو اپلود کرده و در صورت تمایل با دیگران در شبکه های مختلف اجتماعی به اشتراک بگذارید.

یکی دیگر از قابلیت های این اپلیکیشن جالب، دارا بودن امکان اتصال چند نفره برای متصل شدن به سرور انلاین برای کار گروهی است که در نوع خود بسیار قدرتمند ظاهر شده و میتوانید نیاز شما را در این زمینه برطرف سازد. جالب است بدانید،برای مطالعه راحت تر در محیط های تاریک از حالت شب برنامه استفاده کرده و با بهره گیری از ویژگی تب های گسترده امکان مشاهده سریع و چندگانه کتاب ها را در دست بگیرید.

در کل می توان گفت این برنامه با دارا بودن امکانات نا محدود و حجم کمی که دارد، می تواند به یک ابزار مفید در گوشی شما تبدیل شده و شما را از داشتن سایر برنامه های مشابه بی نیاز سازد.