مجموعه سری بازی های زون | XON

عرضه شده توسط استودیوی بازیسازی imagoFX

تمام نسخه های بازی در یک پست

اپیزود 4 بازی اضافه شد (آپدیت جدید)

XON از بازی های سبک فکری پازلی برای اندروید می باشد که تاکنون سه نسخه (قسمت) از ان توسط استودیوی بازیسازی ImagoFX عرضه شده است. این بار در سایت ApkTops هر 3 نسخه این بازی را به صورت یکجا برایتان آماده کرده ایم.

XON

ویژگی ها:

  • طراحی شده با گرافیکی بسیار عالی و محیطی سه بعدی
  • دارای گیم پلی روان و بسیار سرگرم کننده
  • وجود پازل ها و معماهای چالش برانگیز و جذاب

 

مقدمه:

هنگامی که اولین نسخه از بازی XON در گوگل پلی عرضه شد، استودیویی که این بازی را طراحی کرده بود، آن را به صورت رایگان برای دانلود کاربران قرار داد. دیری نپایید که کاربران زیادی به سمت این بازی کشیده شدند و شرکت سازنده از این رو تصمیم به انتشار نسخه دوم بازی تنها بعد از مدت زمان 2 ماه کرد. اما این بار imagoFX نبض بازار را به دست گرفته بود و بهتر می دانست که باید چه کاری انجام دهد. به همین دلیل نسخه دوم را باز قیمت 1.2 دلار در سایت گوگل پلی برای فروش قرار دارد.

قیمت گذاری نسخه دوم بازی XON باعث نشده بود که کاربران از خرید آن سر باز بزنند و این بار به دلیل گیم پلی که این بازی داشت باز هم اقدام به خریداری آن کردند. همین مسئله کافی بود تا imagoFX به فکر انتشار نسخه سوم نیز بیفتد و هم اکنون شاهد آن هستیم که نسخه سوم بازی نیز توسط همین استودیوی بازیسازی با قیمت 1.2 دلار، یعنی قیمتی مشابه با نسخه دوم از بازی، در سایت گوگل پلی برای علاقه مندان قرار داده شده است تا ان را خریداری کنند.

داستان بازی:

XON نام بازی در سبک فکری و پازلی برای اندروید می باشد که دارای سیر داستانی ماجراجویی می باشد. همین نکته به عنوان اولین هایلات برای متمایز کردن XON با دیگر بازی هایی که در سبک فکری پازلی عرضه می شوند، می باشد. بازی زون دارای درون مایه های اسرار امیز میباشد که در آن به معماها و اسرار مختلفی برخورد خواهید کرد. در این بازی معماهای مختلفی وجود دارد که شما باید بتوانید انها را حل کنید و سرنخها را به دست بیاورید. بسیاری از معماهای این بازی پیچیده هستند و شاید برای حل کردن آنها نیازمند وقت بسیار بیشتری باشید.

بازی XON دارای مراحل زیادی نیست اما با این حال بسیار چالش برانگیز طراحی شده است. البته نباید از بازی که تنها حدود 30-40 مگابایت حجم دارد و هیچ دیتایی نیز در کنار آن اضافه نشده است، انتظار بسیار زیادی داشته باشید، اما اجازه بدهید بگوییم که با وجود همین حجم کم اما شما با یکی از بهترین بازی های سبک پازلی و معمایی اندروید روبه رو هستید.

سیر داستان نسخه های این بازی به دنبال یکدیگر هستند اما نکته ای که در هر نسخه جدید به خوبی خود نمایی می کند، این است که در هر نسخه مکان هایی جدید و معماهایی چالش برانگیز جدید اضافه شده است. این در حالی است که حجم نسخه های قبلی نیز نسبت به نسخه جدیدتر کمی بیشتر می باشد. گرافیک نسخه های جدیدتر نیز کاملا تغییر کرده است و در نسخه های جدید شاهد گرافیک بهتری نسبت به نسخه قبلی آن خواهید بود.

مجموعه زون:

همانطور که پیشتر نیز اشاره داشتیم، سری بازی های XON در سه اپیزود برای اندروید عرضه شده اند. این سه سری از بازی دنباله رو یکدیگر هستند و میتوان گفت که خط داستانی بازی به طرز عجیبی یکدیگر را دنبال می کنند. به همین دلیل در سایت ApkTops این سه نسخه از بازی را به دنبال هم دیگر برایتان آماده کرده ایم تا علاقه مندان به آن بتوانند به آن دسترسی داشته باشند و هر نسخه ای را که خواستند به سادگی دانلود نمایند. در ادامه می توانید این مجموعه را به صورت جداگانه با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

 

در ادامه نگاهی به امتیاز هر قسمت از بازی در گوگل پلی می اندازیم:

 :XON 1 Info

3.9/5 star                    Price: Free gold_dollar_24                    Google-Play-2

:Xon 2 Info

4.4/5 star                   Price: 1.2$ gold_dollar_24                    Google-Play-2

:Zon 3 Info

4.5/5 star                   Price: 1.2$ gold_dollar_24                    Google-Play-2

 

 

گیم پلی تریلرهای هر 3 قسمت در کانال آپارات APKTOPS:

  aparatXON Episode 1 Trailer

 

  aparatXON Episode 2 Trailer

 

  aparatXON Episode 3 Trailer

اسکرین شات های منتخب از هر 3 قسمت: