برنامه کیبورد سونی اکسپریا Xperia Keyboard

با بیش از 50 میلیون دریافت از گوگل پلی!

این نرم افزار مود شده و  قابلیت نصب بر روی تمام برندهای دیگر اندروید را داراست 

اگر از کیبورد پیش فرض گوشی همراه خود خسته شده اید و به دنبال یک کیبورد قدرتمند با طراحی عالی هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه کیبورد Xperia Keyboard را از دست ندهید.

Xperia-Keyboard

ویژگی ها:

  • پشتیبانی از اکثر زبان های کشورهای مختلف
  • کار کردن بسیار راحت و ساده
  • عادت کردن سریع به نوع قرار گیری کلمه های روی کیبورد
  • دارا بودن شکلک های بسیار جذاب و زیبا برای ارسال در هنگام تایپ
  • پشتیبانی از زبان شیرین فارسی

 

کیبورد های گوشی اکسپریا (سونی) یکی از قدیمی ترین کیبورهای عرضه شده برای گوشی های اندرویدی می باشد و همچنین می توان از آن به عنوان یکی از راحت ترین کیبوردها نیز نام برد که با دارا بودن امکاناتی بی نظیر و عالی امکان تایپ کردن برای کاربران را راحت می کردند. شاید بسیاری از افراد علاقه مند باشند که در گوشی همراه خود از کیبوردی که در گوشی های اکسپریا وجود داشت، استفاده کنند. برای این دسته از کاربران، برنامه Xperia Keyboard را اماده کرده ایم که با استفاده از آن امکان شبیه سازی کیبورد گوشی های سونی اکسپریا برای اندروید وجود دارد. این برنامه به شما این امکان را خواهد داد تا کیبوردی مشابه به کیبورد گوشی های اکسپریا در هر گوشی یا تبلت اندرویدی که دارید، داشته باشید.

نرم افزار Xperia Keyboard به غیر زبان های چینی، ژاپنی و کره ای از تمام زبان کشورهای مختلف جهان پشتیبانی می کند. کار کردن با این کیبورد بسیار ساده و راحت است و شکلک های بسیار زیبایی که در آن قرار گرفته است، این امکان را به شما خواهد داد تا در هنگام چت کردن، شکلک دلخواه خودتان را برای فرد مقابل ارسال کنید.