برنامه پیش بینی وضعیت اب و هوا اندروید Yahoo Weather

عرضه شده توسط کمپانی یاهو

احتمالا هنگام مشاهده سایت معروف یاهو متوجه شده اید که بخش هواشناسی در آن قرار دارد که دما و وضعیت هوای منطقه ای که در آن زندگی می کنید را به شما نشان می دهد. این قسمت، از معتبرترین ابزارهای هواشناسی و پیش بینی وضعیت آن می باشد. اگر شما هم از این بخش سایت یاهو استفاده کرده باشید، به طور حتم برنامه Yahoo Weather می تواند بسیار برایتان مفید و کاربردی باشد. نرم افزار Yahoo Weather توسط کمپانی یاهو برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است تا کاربران با استفاده از آن امکان مشاهده وضعیت جوی را داشته باشند.

Yahoo-Weather

ویژگی ها:

  • دریافت تمام اطلاعات مانند باد، فشار و احتمال بارش
  • نمایش غروب، طلوع خورشید، باد، و بارشها به صورت انیمیشن
  • فهرست نقشه های تعاملی: رادار، ماهواره، گرما، و برف
  • پیگیری تمام شهرستانها و مقصد مورد علاقه شما!

 

Yahoo Weather برنامه ای قدرتمند برای پیش بینی و نمایش وضعیت جوی می باشد. همان گونه که گفتیم این نرم افزار توسط کمپانی یاهو برای گوشی های اندروید عرضه شده است. با استفاده از این نرم افزار می توانید وضعیت جوی منطقه ای که در آن زندگی می کنید را مشاهده کنید. همچنین امکان نمایش وضعیت جوی شهرهای دیگر برای چند روز آینده نیز با استفاده از نرم افزار Yahoo Weather وجود دارد. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که می توانید ویجتی از آن را بر روی صفحه اصلی یا حتی لاک اسکرین گوشی همراه خود قرار دهید و به صورت سریع وضعیت هوا را مشاهده کنید. وضعیت هوا در برنامه “یاهو ودر” به صورت انیمیشن هایی بسیار دیدنی و زیبا دارد که طرحی خاص به برنامه بخشیده اند.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام