بازی جذاب و متفاوت Yellowbird – As the Birds Fly

برگرفته شده از انیمیشنی با همین نام

با گیم پلی سرگرم کننده در سبک Arcade

گرافیک بالا به همراه طراحی های عالی

محصولی از شرکت معتبر و فرانسوی BulkyPix سازنده بازی های محبوبی همچون Dead Effect و Redneck Revenge

با امتیاز 4.1 از 5 در گوگل پلی

Yellowbird – As the Birds Fly نام بازی سرگرم کننده و طنزآمیز شرکت فرانسوری BulkyPix می باشد که برگرفته شده از فیلم انیمیشنی Yellowbird است. این بازی در سبکی جدید و متفاوت عرضه شده است. سبک بازی و گیم پلی و در کل تمام محتوای آن از جمله محتوای داستانی، گرافیکی، گیم پلی، سبک و … ساده و اما مفهومی و دوست داشتنی می باشد. با APKTOPS در معرفی این بازی همراه باشید.

 Yellowbird-As-The-Birds-Fly

ویژگی ها :

  • برگرفته شده از فیلم سینمایی Yellowbirds
  • گرافیک بسیار عالی و روان
  • گیم پلی سرگرم کننده و جذاب
  • دارای 16 مرحله مختلف
  • دارای مد های مختلف بازی
  • شبیه سازی بسیار حرفه ای پرواز
  • قابلیت دریافت امتیاز جهت افزایش سرعت و …
  • قابلیت آزاد کردن بخش های مختلف
  • توانایی به اشتراک گذاری امتیازات در شبکه های اجتماعی

بازی Yellowbird – As the Birds Fly

این روزها که بازار ساختن بازی ها از روی انیمیشن ها و فیلم های سینمایی داغ داغ است، شرکت فرانسوی BulkyPix نیز دست به کار شده و از انیمیشن Yellowbird یک بازی جذاب و سرگرم کننده تولید کرده است. شرکت BulkyPix این بازی زیبا را به صورت رایگان برای سیستم عامل های اندروید ارائه کرده است.

در بازی Yellowbird – As the Birds Fly شما در نقش پردنده ای زرد رنگ با نام Yellowbird می باشید که همراه با دوستانش به سفر و گشت و گذار مشغول است. شما می بایست با به پرواز درآوردن این پرندگان و کسب امتیازات موجود در مسیر، مراحل بازی را با موفقیت به اتمام برسانید. بازی Yellowbird – As the Birds Fly دارای 16 مرحله مختلف می باشد. این مراحل در مکان های مختلف و همچنین با مدها و مأموریت های گوناگون هستند.

سبک بازی آرکید (سرگرم کننده) می باشد. گرافیک بازی بسیار عالی و گیم پلی آن روان و مجذوب کننده است. نمای بازی از پشت بوده و شما هدایت این پرنده ها را از نمای سوم شخص خواهید داشت. باید گفت که اگرچه ژانر اصلی این بازی با توجه به اینکه از روی یک فیلم سینمایی ساخته شده است، یک سبک ماجراجویی یا Adventure است، اما سبک گیم پلی آن در دسته بازی های شبیه سازی گنجانده می شود.

شما در بازی Yellowbird – As the Birds Fly می توانید از 4 کاراکتر استفاده کنید. در نقش این پرندگان پرواز کنید و آن ها را در مسیر ماجراجویی هایشان کمک کنید. بازی Yellowbird As the Birds Fly دارای امتیاز 4.1 از 5 در گوگل پلی است.