برنامه (فریم ورک) حذف تبلیغات یوتیوب YouTube AdAway

نیازمند روت بودن گوشی و Xposed

اگر متوجه شده باشید مدتی زمانی بسیار زیادی بود که گوگل به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد سایت یوتیوب بود. کمپانی بزرگ تا حدود زیادی با یوتیوب به مشکل برخورده بود، چرا که نگهداری چنین سایتی هزینه های بسیار زیادی داشت و از طرفی درآمدی که گوگل بتواند روی آن حساب باز کند، توسط سایت یوتیوب برای گوگل به دست نمی آمد. یکی از روش هایی که گوگل برای حل این مشکل در نظر گرفت، استفاده از تبلیغاتی بود که پیش از پخش شدن ویدئو برای کاربران نمایش داده می شد. با این که این روش توانست درآمد نسبتا خوبی برای کمپانی عظیم گوگل داشته باشد، اما از طرفی باعث ازار کاربران شد؛ چرا که نمایش چندین ثانیه ویدئو تبلیغاتی در هنگام مشاهده کردن یک فیلم مورد علاقه، به هیچ عنوان مطلوب نخواهد بود. شاید شما نیز از جمله کاربرانی باشید که از سایت یوتیوب استفاده می کنید اما وجود تبلیغات این وب سایت موجب آزار شما نیز شده است!

YouTube-AdAway_cover

ویژگی ها:

  • جلوگیری از پخش تبلیغات یوتیوب
  • مانع شدن از نمایش لوگو و آرم کانال ها
  • جلوگیری از نمایش ویدئوهای پیشنهادی
  • حذف کردن اطلاعات کارت های ازار دهنده

YouTube AdAway یک فریم ورک برای اکسپوزد می باشد که به طبع بر روی گوشی های روت شده نصب می شود و کار آن نیز عدم نمایش تبلیغات ازار دهنده یوتیوب می باشد. با نصب این فریم ورک شاهد غیر فعال شدن تبلیغاتی که در سایت یوتیوب وجود دارد خواهید بود. این نرم افزار همچنین امکان جلوگیری از نمایش لوگو و ارم کانالها را نیز به کاربران می دهد. همچنین قابلیت دیگری که در این نرم افزار به چشم می خورد، امکان جلوگیری از نمایش ویدئوهای پیشنهاد می باشد که در هنگام مشاهده یک ویدئو به شما نمایش داده می شود.

نیازمندی ها:

1- نیازمند برنامه اکسپوزرد فریم ورک نسخه 2.3 و بالاتر

2- نیازمند روت برای نصب کردن اکسپوزد فریم ورک

نکات:

1- این برنامه نمی تواند به عنوان اپلیکیشن پیش فرض سایت یوتیوب مورد استفاده قرار بگیرد. برای دانلود اپلیکیشن اختصاصی یوتیوب اینجا کلیک کنید.

2- با نصب این فریم ورک در هنگام استفاده از اپلیکیشن یوتیوب با هیچ پیغام خطایی روبه رو نخواهید شد.

3- اگر در هنگام مشاهده ویدئوهای سایت یوتیوب با مشکل مواجه شدید می توانید این فریم را حذف یا غیر فعال کنید.

روش نصب:

  • ابتدا برنامه اکسپوزد را نصب کنید. (توجه داشته باشید که اگر اکسپوزد را قبلا نصب کرده اید، نیازی به انجام دوباره این کار نخواهد بود)
  • سپس فریم ورک YouTube AdAway را از سایت ApkTops با لینک مستقیم دریافت کنید و آن را نصب کنید.
  • برنامه اکسپوزد را اجرا کرده و YouTube AdAway ر در لیست ماژول ها فعال کنید.
  • برنامه را دوباره راه اندازی کرده و حال می توانید بدون دیدن هیچ تبلیغی از ویدئوهای سایت یوتیوب لذت ببرید.