دانلود ویدئوهای سایت یوتیوب با Dentex YouTube Downloader

بدون هیچ گونه تبلیغات مزاحم و آزار دهنده

وب سایت یوتیوب به عنوان بزرگترین سایت به اشتراک گذاری ویدئو در جهان شناخته می شود که امکان اشتراک در میلیون ها ویدئوها مختلف را برای کاربران فراهم می کند. با استفاده از یوتیوب شما می توانید ویدئوهایی که دوست دارید را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آنها نیز قادر به مشاهده آنها باشند.

YouTube-Downloader

ویژگی ها:

  • دانلود تمام ویدئوهای وب سایت یوتیوب
  • پشتیبانی از فرمت های تصویری مختلف
  • قابلیت دانلود کردن فیلم ها با کیفیت های مختلف
  • پشتیبانی از دانلود بیش از 100 ویدئو با هم دیگر
  • قابلیت پخش کردن و به اشتراک گذاری ویدئوها در داخل نرم افزار
  • دانلود کردن فیلم ها به صورت فایل صوتی

 یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران اینترنت دارند، دانلود کردن فیلم های آنلاینی است که در اینترنت وجود دارند. معمولا وب سایت هایی نظیر یوتیوب، فیس فوک، ایسنتاگرام و … که محلی برای به اشتراک گذاری فیلم های آنلاین هستند، قابلیت دانلود کردن این فیلم ها را برای کاربران فراهم نکرده اند و کاربران نیز به صورت پیش فرض قابلیت دانلود فیلم های به اشتراک گذاشته شده را نخواهند داشت.

اگر شما نیز چنین مشکلی دارید توصیه می کنیم حتما برنامه YouTube Downloader را استفاده کنید. این نرم افزار به شما این امکان را خواهد داد تا به سادگی بتوانید فیلم هایی که به صورت انلاین در شبکه های مخلتف نظیر یوتیوب قرار دارد را دانلود کنید. این نرم افزار قادر است تا فیلم ها را به سادگی و با سرعتی بسیار بالا دانلود کنید. برای این کار کافی است تا لینک یوتیوب یا هر فیلم آنلاینی دیگر که در اینترنت مشاهده کرده اید را به این برنامه وارد تا عملیات دانلود سریعا آغاز شود.

نرم افزار YouTube Downloader امکانات زیادی در اختیار شما قرار می دهد. برای مثال شما قادر خواهید بود با استفاده از این نرم افزار فیلم های یوتیوب را با چندین کیفیت مختلف دانلود کنید. همچنین قابلیت انتخاب فرمت دلخواه از میان آنها نیز برای کاربران فراهم شده است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید فیلم ها را به صورت یک فایل صوتی با فرمت mp3 یا دیگر فرمت های صوتی نیز ذخیره کنید. این برنامه دارای یک پلیر داخلی نیز می باشد که به شما امکان پخش فیلم های یوتیوب به صورت مستقیم را نیز می دهد.

نکته: برخی اوقات ممکن است که نتوانید از سایتی فیلمی را دانلود کنید. دلیل این مسئله وجود کپی رایت برای فیلم های آن سایت می باشد. برخی از سایت ها هم اکنون وجود دارند که در چنین دسته ای قرار می گیرند.

لینک دانلود این برنامه به درخواست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است.