بازی هیجان انگیز و اکشن Yurei Ninja

با گرافیک فانتزی جذاب به همراه گیم پلی سرگرم کننده

محصولی از شرکت فرانسوی BulkyPix

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر رسمی بازی

با امتیاز 4.4 از 5 در گوگل پلی

اگر شما هم از علاقه مندان به افسانه های قدیمی ژاپنی هستید و داستان های نینجاها و قهرمانان ژاپنی را دوست دارید، بازی Yurei Ninja را از دست ندهید. Yurei Ninja از جمله بازی های حماسی و انتقام جویانه می باشد که با گیم پلی و گرافیکی جذاب هر بازیکنی را به سمت خود جذب می کند. سبک اصلی بازی آرکید (Arcade) بوده و گیم پلی آن در سبک Running و از پشت می باشد. در ادامه به بررسی مشخصات و ویژگی های بازی Yurei Ninja می پردازیم.

Yurei-Ninja

ویژگی ها :

  • گرافیک زیبا و فانتزی
  • گیم پلی سرگرم کننده در سبک آرکید
  • سبک بازی به سبک بازی های Running از نمای پشت
  • قابلیت دویدن، پریدن، لیز خوردن، تنه زدن و …
  • وجود چندین نوع سلاح اصلی مثل شمشیر، خنجر و …
  • قابلیت استفاده از شورینکو (ستاره های نینجایی جهت پرتاب به سمت دشمنان)
  • وجود دشمنان مختلف در سطوح مختلف و رئیس های خطرناک و عظیم الجثه
  • مبارزه برای رسیدن به رئیس نهایی دشمنان و گرفتن انتقام

Yurei-Ninja-C2

بازی Yurei Ninja

بازی Yurei Ninja یکی از بازی های پر طرفدار شرکت فرانسوی BulkyPix می باشد که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. محتوای داستانی این بازی راجع به افسانه های قدیمی ژاپنی و دوران طلایی حضور نینجاها می باشد. بازی Yurei Ninja یک بازی سرتاسر خشم و کینه است. هیجان بالا و سرعت زیاد حرکت در این بازی آن را به یک بازی مهیج تبدیل کرده اند.

شما در نقش یک نینجای اصیل ژاپنی ایفای نقش می کنید که پیش از این توسط گروهی از دشمنانش به قتل رسیده است. حالا روح این نینجا بازگشته است و مصمم به گرفتن انتقام می باشد. Yurei در ژاپنی به معنای روح و در بعضی اصطلاحات خاص به معنای روح ضعیف می باشد. از همین رو، نام این بازی Yurei Ninja به معنی روح نینجا گذاشته شده است.

در ابتدای بازی هم دمویی نمایش داده می شود که در آن، روح این نینجا از داخل زمین به بیرون احضار می شود. تنها چیزی که او می خواهد انتقام جویی می باشد. همانطور که در اول بازی در یک جمله هدف خود را می گوید:

I Must Have My Revenge (من باید انتقامم را بگیرم.)

حالا شما در نقش این نینجای خشمگین می بایست به قلب قلعه نفرین شده دشمن نفوذ کرده و پشت سر هم دشمنان را نابود کنید. در این بازی یک رئیس اصلی که از شیاطین بزرگ ژاپن می باشد وجود دارد. او قاتل این نینجا می باشد و از اینکه روح این نینجا برای انتقام بازگشته است به شدت عصبانی و نگران شده است. برای همین، او بیش از پیش لشکر خود را تقویت کرده و به سمت شما روانه می کند. شما باید با کمک شمشیرهای زهرآلودی که دارید دشمنانتان را از پای در بیاورید. همچنین قابلیت پرتاب شورینکو یا ستاره های نینجایی نیز در اختیار شما قرار دارد.

شما باید مثل سایه ای در شب، مثل دود در گرد و غبار راه خود را به قلعه بزرگ و اهریمنی دشمن پیدا کرده و هر دشمنی که در راه شما قرار می گیرد را نابود کنید. بازی دارای گرافیک فانتزی جذاب با طراحی منحصر به فرد محیط همراه است. گیم پلی بازی نیز از نقاط قوت آن به شمار می رود. قابلیت های هجومی، امکان استفاده از سلاح های مختلف و ارتقاء آن ها از ویژگی های گیم پلی بازی Yurei Ninja است. بازی به صورت Portrait قابل اجرا است.

APKTOPS بازی زیبای Yurei Ninja را در دو نسخه معمولی و مود شده جهت دانلود کاربران آماده کرده است.

تصویر ثبت شده از نسخه مود شده بازی توسط APKTOPS
تصویر ثبت شده از نسخه مود شده بازی توسط APKTOPS