لانچر Z Launcher اندروید

عرضه شده توسط کمپانی نوکیا

دارای ظاهری متفاوت و جذاب

کمپانی نوکیا که روزی در زمینه عرضه تلفن های همراه ید بیضایی داشت این روزها کاملا بی صدا عمل می کند و کارهایی که توسط این کمپانی در این روزها انجام می شود، کاملا مخفیانه بوده و کسی خبر بسیار زیادی از اقدامات این کمپانی ندارد. در جدیدترین محصول عرضه شده از سوی این کمپانی شاهد لانچری بسیار شکیل و جذاب با نام Z Launcher هستیم که تنها بر روی گوشی های روت شده امکان نصب شدن دارد.

Z-Launcher

ویژگی ها : 

  • اینترفیس و محیط کاربری عالی و شیک
  •  امکان جست و جوی برنامه ی مورد نظر با کشیدن حرف اول آن در صفحه ی خانگی
  • امکان آپدیت برنامه از طریق تنظیمات (قابل استفاده برای ایران بدون تحریم)
  •  امکان همگام سازی با تقویم شما و نمایش وقایع روز
  • دارای ویجت های ساعت و آب و هوایی
  • دارای راهنمای کار با برنامه

 

گذشت زمان نشان داده است که نوکیا یا کاری را انجام نمی دهد و یا اگر انجام دهد، آن را به بهترین نحو ممکن انجام خواهد داد. این موضوع را نوکیا سال ها پیش در تولید تلفن های هوشمند خود به خوبی نشان داد. نوکیا حتی برای برنامه هایی که عرضه می کند نیز به دنبال آن است تا بهترین را عرضه کند. این موضوع نیز به خوبی در لانچر Z Launcher نشان داده شده است.

Z Launcher لانچر دیدنی و بسیار شکیل برای گوشی های اندروید می باشد که با دارا بودن حجمی کم، اما امکانات بسیار عالی در اختیار کاربران قرار می دهد. این لانچر بسیار سبک است و تاثیر بسیار زیادی بر روی سرعت گوشی همراه شما دارد. این لانچر دارای ویجت های مختلفی نیز می باشد  که می توانید از آنها بر روی صفحه اصلی گوشی همراه استفاده کرده و دسترسی سریعی به آن بخش ها داشته باشید.