بازی اکشن پروژه ایکس Z.O.N.A Project X

فروش با قیمت 1 دلار در گوگل پلی

نسخه معمولی + نسخه مود شده

توجه: این بازی تنها بر روی سیستم عامل های Android 4.3 به بالا نصب می شود.

زونا پروژه ایکس – Z.O.N.A Project X بازی در سبک اکشن می باشد که برای گوشی های اندرویدی عرضه شده است. در این بازی شما در نقش سربازی قرار خواهید گرفت و باید بتوانید ماموریت هایی که به شما محول می شوند را با موفقیت انجام دهید. این بازی با قیمت 1 دلار در گوگل پلی برای علاقه مندان عرضه شده است که این بار در سایت ApkTops به صورت رایگان آن را برایتان آماده کرده ایم!

Z.O.N.A-Project-X

ویژگی ها:

  • انجام بازی در مکان هایی مختلف
  • وجود ماموریت هایی متفاوت و چالشی
  • دارای سلاح های مختلف برای استفاده
  • قابلیت ارتقاء دادن سلاح ها و مهمات آنها
  • دارای کنترلگر بسیار روان و عالی
  • گرافیک اچ دی خیره کننده و شگفت انگیز

 

Z.O.N.A Project X نام پروژه ای بوده است که در طی آن انسان های بی گناه بسیار زیادی جان خود را از دست داده اند و زمین به مکانی مرگبار برای زندگی کردن تبدیل شده است. در همین راستا بسیاری از دولت ها برنامه هایی جهت ایمن سازی زمین برای زندگی کردن افراد ترتیب داده اند که در طی انها بتوانند زمین را دوباره پاکسازی کرده و به مکانی مناسب برای زندگی کردن تبدیل کنند. تعدادی سرباز حرفه ای برای انجام این کار استخدام شده اند تا با انجام ماموریت هایی مختلف این کار را انجام دهند و شما نیز در قالب یکی از همین سربازها باید بتوانید بازی را پیش ببرید.

در بازی Z.O.N.A Project X شما باید ماموریت هایی که برایتان در نظر گرفته شده است را در مکان هایی متفاوت پیش ببرید. برای انجام ماموریت ها سلاح هایی متفاوت در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می توانید جهت کشتن افراد از آنها استفاده کنید. امکان ارتقاء دادن سلاح ها جهت افزایش قدرت آنها نیز در بازی فراهم شده است. لازم به ذکر است که Z.O.N.A Project X دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد!

در ادامه دو نسخه مود شده از این بازی به همراه یک نسخه معمولی را برایتان آماده کرده ایم که می توانید نسخه مورد نظرتان را دانلود و آن را نصب کنید.