بازی استراتژیک سربازهای فولادی Z Steel Soldiers

فروش با قیمت 6.55 دلار در گوگل پلی

Z Steel Soldiers نام بازی زیبا در سبک استراتژیک برای گوشی های اندرویدی می باشد که با درون مایه بازی های اکشن و جنگی عرضه شده است.

Z-Steel-Soldiers

ویژگی ها:

  • انجام بازی در 6 جهان منحصر به فرد با 30 مرحله هیجان انگیز
  • نیروهای هوایی، زمینی و دریایی به همراه جت های جنگنده مدرن
  • دارای گرافیک سه بعدی برای موبایل و جلوه های خیره کننده
  • 9 ربات مختلف با مهارت ها و توانایی ویژه به خودشان
  • گیم پلی بسیار عالی با سرعت بالا
  • دارای 19 دستاورد و 60 لیدربورد (گوگل گیم سرویس)

 

بازی Z Steel Soldiers در سال 2011 برای PC عرضه شد که در ان زمان با گرافیک سه بعدی و خط داستانی جنگی برای علاقه مندان، طراحی شده بود. توسعه دهندگان در آن زمان قصد داشتند تا بازی استراتژی و ادغام شده با مبارزه ای، عرضه کنند که نتیجه آن در زمان بازی Z Steel Soldiers شد که هم اکنون برای گوشی های اندرویدی نیز عرضه شده است. بازی Z Steel Soldiers توسط Kavcom Ltd نیز برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. بازی که سیر نسخه PC را دنبال کرده است و در آن شاهد یک بازی استراتژیکی – جنگی خواهید بود. شما بازی را در طی 30 مرحله و در 6 جهان منحصر به فرد انجام خواهید داد. در این بازی شما از نیروهای هوایی، زمینی  و دریایی برای انجام بازی استفاده خواهید کرد.

بازی Z Steel Soldiers به صورت جنگی طراحی شده است که در آن نیروهای شما وارد جنگ با نیروهای دیگر خواهند شد. در این بازی سربازها و ماشین های جنگی مختلف وجود دارند که هم شما و هم رقیب های شما، امکان استفاده از آنها را دارند و با استفاده از آنها می توانید جنگ را پیش ببرید.

نکته: این بازی فقط مخصوص پردازنده های PowerVR و Mali و Tegra است.