لرزه نگار ایران Zelzele Negar Iran

همانطور که میدانید زلزله یکی از بلایای طبیعی در زمین است که میتوان ان را تقریبا یک بلای غیر قابل پیش بینی عنوان کرد اما با این وجود دانشمندان مختلفی در این زمینه در حال تحلیل و بررسی ان هستند. به دنبال ان نیز، طراحان برنامه های مختلف، سهم زیادی را در پیش بینی، مشاهده و بررسی وضعیت مختلف ان ایفا کرده اند که در همین راستا، Zelzele Negar Iran که عنوان یک برنامه موفق و کاربردی ایرانی با قابلیت های ویژه و طراحی جالب است وارد دنیای اندروید شده است که با بهره گیری از قابلیت های ان براحتی قادر خواهید بود در هر لحظه از اخرین زمین لرزه های رخ داده در ایران و نواحی مجاور ان با جزییاتی دقیق اعم از بزرگی، مکان و… اطلاع حاصل نمایید.

Zelzele Negar Iran

ویژگی ها:

  • دارای سرعت بالا در دریافت اطلاعات به صورت انلاین و زنده
  • امکان مشاهده اسان به همراه جزییات وقوع زمین لرزه ها
  • نمایش جزییات جغرافیایی محل زلزله، عمق، بزرگی و …
  • امکان بخش اخبار در زمینه  تلفات و خسارات بعد از زلزله
  • دارای رابط کاربری اسان با استفاده از گزینه های فارسی

 

سرعت بالا در دریافت اطلاعات و مشاهده اسان به همراه جزییات دقیق وقوع زمین لرزه ها، شاخص اصلی Zelzele Negar Iran است که میتواند به شما در این زمینه کمک شایانی را کرده و نیاز شما را در این زمینه برطرف سازد. جالب است بدانید که این برنامه توسط موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران پشتیبانی و به روز می شود و اطلاعات بسیار دقیق و کاملی را به صورت انلاین و اینترنتی از سرور خود دریافت کرده و برای شما به نمایش می گذارد .با اجرای برنامه لیستی مشاهده میکنید که در ان تمامی زمین لرزه های رخ داده در ایران به نمایش درامده و شما میتوانید از میزان بزرگی، زمان و مکان دقیق ان مطلع شوید. در واقع میتوان گفت کارکرد ان صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد. همه این ویژگی ها در کنار رابط کاربری اسان، حجم کم، استفاده راحت از گزینه های فارسی آن نیز جای تحسین دارد.

در عین حال برنامه بهتری با نام My Earthquake Alerts Pro نیز معرفی شده است که دارای رابط گرافیکی خیلی بهتر و قابلیت نمایش اطلاعات زلزله های دنیا و ایران است.