جدیدترین نسخه پرو Zoetropic Photo in motion

برای اولین بار در بین تمامی سایت های ایرانی و خارجی

برنامه های مختلفی برای ایجاد تصاویر خلاقانه وجود دارد. برنامه Zoetropic Photo in motion نیز یک برنامه جهت ساخت تصاویر خلاقانه می باشد. اما تصاویر ساخته شده با این برنامه از ویزکی خاصی برخوردارند و آن این است که این برنامه می تواند تصاویر را زنده کند. به کمک این برنامه می توانید با ایجاد افکت هایی روی تصاویر خود به آن زندگی ببخشید و آن را متحرک کنید. از این افکت متحرک سازی می توانید در تصاویری که اب دریا ، آسمان و یا محیط هایی که امکان اعمال افکت وجود داشته باشد استفاده کنید تا آن ها زنده به نظر برسند. عملی که با این برنامه انجام می دهید به صورت حرفه ای تر Cinemagraph effect گراف نام دارد و یکی از مبانی علم سینماست.

Zoetropic Photo in motion دانلود برنامه زنده کردن تصاویر با ایجاد حرکت اندروید

ویژگی های برنامه Zoetropic Photo in motion

  • متحرک سازی تصاویر و القای حس زنده بودن آن ها
  • رابط کاربری آسان و کاربردی
  • امکان به اشتراک گذاری تصاویر ساخته شده
  • متحرک ساختن تصاویر با انجام چند حرکت ساده
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته به این عمل متحرک سازی تصاویر Cinemagraph effect می گویند. سینماگراف در واقع تصویری است که نه ثابت است و نه مانند یک فیلم متحرک طولانی و پر حجم. این تصاویر دارای تحرک بسیار کم در برخی قسمت هاست که با تکرار آن ها پشت سر هم شکل می گیرند.

برای ایجاد تصاویر سنماگراف با این برنامه باید نقاطی را که می خواهید حرکت در ان ها شکل گیرد و جهت حرکت را مشخص کنید. همچنین باید نقاطی را که می خواهید حرکتی در ان ها صورت نگیرد تا تصویر واقعی تر به نظر برسد نیز مشخص شود. سپس با زدن چند کلیک تصویر شما اماده است.