Zombie Defense: Survive in the Zombie World

بازی Zombie Defense عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های اکشن و استراتژی است که توسط تیم توسعه BenjaminJones طراحی و منتشر شده است. داستان این بازی از آنجایی آغاز می شود که ویروس ناشناخته ای به سرعت گسترش یافت ، تقریباً همه انسانها را از بین برد و در همه جا زامبی وجود داشت و شما به عنوان یک بازمانده زنده ماندید. در این بیابان آخرالزمانی پر از زامبی ، سایر بازماندگان را از محاصره زامبی ها نجات می دهید و از آنها محافظت می کنید و پناهگاه نهایی بشریت را تأسیس می کنید.

نحوه بازی
1. خط دفاع برجک را مرتب کنید ، ارتش مهاجم زامبی را شکست دهید و طلا جمع کنید.
2. با به روزرسانی برجک ها ، برجهای مختلف را با هم منطبق کنید و در برابر زامبی های مختلف از پایگاه خود دفاع کنید.
3. باس فایت های متعدد را شکست دهید و سلاح ها و فناوری پیشرفته تر را باز کنید.
4. حتی اگر بازی بسته باشد ، برجک از قبل از پناهگاه محافظت می کند و طلا را جمع می کند ، فراموش نکنید که دوباره بر می گردید و آنها را به روز می کنید.

ویژگی های Zombie Defense

  • بازی جذاب و به روز رسانی بی نهایت: نیازی به انجام کارهای دستی زیادی ندارید ، فقط به یک سنتز ساده نیاز دارید تا برجک خود را به روز کنید تا نبرد دفاع برج برج با طراوت و هیجان انگیز را تجربه کنید.
  • استراتژی های متنوع و ماموریت های سرگرم کننده: سیستم تسلیحاتی غنی ، برجک های دفاعی با عملکردهای مختلف به نوبه خود درگیر می شوند.
  • تنوع غنی زامبی ها
  • توسط سیستم تکنولوژی فوق العاده ، قدرت جنگی خود را چند برابر کنید – برای افزایش سرعت سلاح از firepower x2 استفاده کنید.
  • استفاده از سکه های طلا برای افزایش درآمد x2 باعث می شود درآمد به سرعت افزایش یابد.

بازی Zombie Defense عنوانی جذاب در سبک بازی های استراتژی است که در آن باید به کشتار زامبی ها بپردازید و در دنیایی آخرالزمانی زنده بمانید. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.