Zombie Diary 2: Evolution

بازی سرگرم کننده و جذاب Zombie Diary 2: Evolution

به همراه گیم پلی جذاب و گرافیک مناسب

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه ویدئوی گیم پلی بازی

پیش از این در APKTOPS بازی های بسیار زیادی معرفی کردیم که ویژگی اصلی آن ها حجم کمشان در مقابل گرافیک و گیم پلی مناسب بود. این بار نیز قصد معرفی یک بازی جنجالی در همین زمینه را داریم. بازی Zombie Diary 2: Evolution که توسط استودیوی هنگ کنگی Mountain Lion تولید و عرضه شده است. با ما در معرفی این بازی همراه باشید.

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب به نسبت حجم فوق العاده پایین
  • گیم پلی سرگرم کننده و مهیج
  • وجود بیش از 30 مدل اسلحه مرگبار
  • قابلیت ارتقاء سلاح ها در بخش های مختلف
  • وجود 11 نقشه اصلی که شامل چندین مرحله مختلف خواهد بود
  • وجود شخصیت های مختلف
  • وجود زامبی های مختلف از زامبی های عادی تا رئیس های بزرگ و خطرناک
  • حضور در مکان های مختلف و ترسناک مثل آزمایشگاه ها، تونل ها، مجاری فاضلاب، قبرستان و …
  • دارای سیستم حرفه ای Skill Development جهت یادگیری و انجام حرکات مختلف
  • افکت های بی نظیر گرافیکی و صداگذاری های جذاب

Zombie-Diary-2-Evolution-2

بازی Zombie Diary 2: Evolution

بازی Zombie Diary 2: Evolution از جمله بازی های محبوب و پر طرفدار در گوگل پلی می باشد که با توجه به اینکه تعداد بازی های با مضمون زامبی امروزه بیش از صد ها نسخه است، محبوبیت این بازی همچنان زیاد است. دلایل اصلی محبوبیت Zombie Diary 2: Evolution در سبک ساده و حجم خارق العاده پایین آن جای داده می شوند.

بازی Zombie Diary 2: Evolution در سبک اکشن و توسط استودیوی بازی سازی Mountain Lion هنگ کنگ عرضه شده است. این بازی تنها 15 مگابایت حجم دارد. اما با اینکه حجم این بازی بسیار کم است، اما محتوای داخلی آن به اندازه کافی زیاد می باشد. Zombie Diary 2: Evolution پس از موفقیت قسمت اول Zombie Diary عرضه شد و در آن از همان المان های همیشگی استفاده شده است.

بررسی محتوای گیم پلی بازی Zombie Diary 2

در این بازی شما در نقش گروهی از انسان ها ایفای نقش می کنید. این انسان ها که جزو معدود بازماندگان سالم هستند، می بایست هرطور که شده بر علیه زامبی ها ایستادگی کنند و آن ها را نابود کنند. منابع و تجهیزات نظامی زیادی در اختیار این گروه قرار دارد اما از طرف دیگر، سیل عظیم زامبی ها نیز تمامی ندارد.

این بازی دارای 11 نقشه می باشد که در هر نقشه چندین مرحله مختلف وجود دارد. سبک بازی دو بعدی بوده و نحوه انجام آن بسیار راحت و سرگرم کننده است. شما در وسط تصویر قرار دارید و از چپ و راست شما زامبی ها به سمت شما هجوم می آورد. کاری که باید بکنید شلیک به سمت آن ها و نابود کردن آن هاست. اگرچه این مورد بسیار ساده و مزحک به نظر می رسد، اما باید گفت که در مراحل بالاتر چالشی بزرگ در انتظار شما خواهد بود.

در Zombie Diary 2: Evolution نزدیک به 30 اسلحه مختلف با قابلیت ارتقاء وجود دارد. با نابود کردن زامبی ها و به دست آوردن پول و سکه می توانید این سلاح ها را تهیه کنید. به جز اسلحه ها، قابلیت خرید تجهیزات و آیتم های ویژه نیز وجود دارد. دشمنان شما نیز در انواع و اقسام متفاوتی ظاهر می شوند. هر دشمن ویژگی خاص به خودش را دارد. در Zombie Diary 2: Evolution رئیس های بزرگ زامبی ها نیز وجود دارند که نابود کردن آن ها زمان و تمرکز زیادی می طلبد.