بازی Zombie Drift

کیفیت و ویژگی های مناسب به نسبت حجم کم
گیم پلی سرگرم کننده در سبک اکشن

محصول استودیوی Fast Free Games

Zombie Drift عنوانی سرگرم کننده در سبک اکشن از استودیوی ترکیه ای Fast Free Games می باشد که اولین نسخه رسمی آن در ماه فوریه سال 2017 برای سیستم عامل های اندروید در گوگل پلی عرضه شد. در این بازی که ماهیت اصلی آن سرگرم ساختن بازیکن می باشد، شما می بایست با یک وسیله نقلیه مجهز به ابزار جنگی، زامبی ها و موجوداتی که در مسیرتان هستند را نابود کنید.

Zombie Drift

ویژگی ها :

  • حجم مناسب به نسبت محتوای گرافیکی
  • گیم پلی سرگرم کننده در سبک اکشن و آرکید
  • نمای سوم شخص
  • امکان استفاده از سلاح های مختلف مثل مین ، موشک و …
  • وجود ماشین های متفاوت و مرگبار
  • امکان ارتقاء بخش های مختلف خودروی شما
  • وجود دشمنان گوناگون در سطوح سختی متفاوت

معرفی و بررسی بازی Zombie Drift

بازی Zombie Drift را می توان جزو بازی هایی دانست که صرفاً برای گذراندن اوقات ساخته شده اند. در این بازی شما به صورت امتیازی و رکوردزنی، می بایست با کمک ماشین تا دندان مسلح خود و همچنین سلاح های مرگباری که در بخش های مختلف بازی به دست می آورید، زامبی هایی که دور شما را احاطه کرده اند نابود کنید.

اگرچه این بازی ماجرایی نیست و خط داستانی خاصی را دنبال نمی کند و فقط برای سرگرم شدن کاربرد دارد، اما به اندازه کافی چالش برانگیز نیز می باشد. این بازی در مراحل بالاتر دشوار تر شده و از حالت سرگرم کننده به چالش برانگیز تغییر پیدا می کند. در طول بازی می توانید با گذراندن مقاطع مختلف پول کسب کرده و با آن، ماشین بهتر بخرید یا ماشین فعلی خود را به سلاح های بهتر تجهیز کنید.

نمای بازی Zombie Drift سوم شخص بوده و دشمنان شما که در سطوح مختلفی از زامبی ها و موجودات مرگباری همچون عنکبوت های غول آسا هستند، به سمت شما هجوم می آورند. خودروی شما به تیغه های برنده در جلو و تجهیزات جنگی دیگر مثل موشک، مین و … مجهز می باشد. باید به درستی و به موقع از این امکانات استفاده کنید تا زامبی های بیشتری را نابود کنید.