Zombie Erich Sann : The New Horror Games.

ّازی Zombie Erich Sann عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های آرکید اکشن است. این بازی جذاب توسط شرکت IndieFist طراحی و منتشر شده است.

بازی سرگرم کننده وحشتناک Zombie Erich Sann شما را در نقش شخصی قرار می دهد که باید از شخصیتی شرور به نام اریش سان فرار کند. شما باید ویولن یا گروگان را پیدا کنید و هرچه سریعتر از مدرسه خارج شوید. برای دستیابی به این هدف ، اتاق های داخل این بازی ترسناک را گشت و گذار کنید و ماموریت ها و معماهای مختلف را حل کنید ، از سر و صدا کردن پرهیز کنید در غیر این صورت توسط شیطان نوازنده از بین خواهید رفت.

بازی Zombie Erich Sann از معماها و چالش های بسیار جذابی برخوردار است که هریک در عین حال که سرگرم کننده هستند هیچ گاه تکراری نمی شوند. این بازی همچنین از حالت های متفاوتی برخوردار است برای مثال حالت شبه که در آن باید شبه های موجود در خانه را باید پیدا کنید.

یا در حالتی دیگر باید یک گروگان را از سیاه چال فراری دهید و او را آزاد کنید. در حین گشت گذار در محیط ها و حل پازل ها باید مواظب باشید اریش سان شما را نبیند در غیر این صورت از بیمارستان سر در خواهید آورد.

ویژگی های بازی Zombie Erich Sann

  • حالت های متفاوت
  • سلاح های متنوع و جذاب
  • طراحی بصری زیبا
  • مکانیک روان گیم پلی
  • چالش های درگیر کننده

بازی Zombie Erich Sann را می توانید به صورت رایگان دریافت کنید. این بازی جذاب گیم پلی سرگرم کننده ای را ارائه می کند که تجربه ای نسبتا متفاوت در مقابل بازی های دیگر سبک ترسناک و آرکید است. شما باید بهترین تاکتیک های خود را برای فرار از اتاق های مدرسه ای تاریک استفاده کنید. این بازی جذاب را در ادامه می توانید از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.