Zombie Escape2-TheDriving Dead battlegrounds

بازی مهیج Zombie Escape 2

دارای گرافیک و گیم پلی عالی نسبت به حجم

محصولی از شرکت Techone Game Studios کشور چین

سبک بازی های زامبی ها به قدری در میان بازیکنان محبوب شده است که شرکت های جدید و نو پا هم معمولاً در بسیاری از موارد سراغ این سبک از بازی ها می روند. چرا که سبک بازی های زامبی همیشه طرفداران زیادی دارد. این روزها بدون اغراق می توان گفت که شاید نزدیک به هزاران بازی با مضمون زامبی ها تولید و در کنسول های مختلف عرضه شده است. شرکت چینی Techone Game Studios نیز از جمله شرکت های سازنده بازی های مربوط به زامبی ها می باشد. بعد از موفقیت نسبی Zombie Escape 1 حالا این شرکت دومین قسمت از این سری بازی ها را عرضه کرده است. با ما در معرفی Zombie Escape 2 همراه باشید.

Zombie-Escape-2-Cover

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب و طراحی صحنه های کاملاً سه بعدی
  • گیم پلی سرگرم کننده در سبک رانندگی
  • دارای نقشه کامل در بازی
  • وجود وسایل نقلیه مختلف
  • دارای عناصر فکری و پازلی
  • وجود زامبی های خطرناک

بازی Zombie Escape 2

بازی Zombie Escape 2 یک بازی اکشن و ماجراجویی می باشد که بعد از موفقیت قسمت اول یعنی Zombie Escape 1 توسط شرکت چینی Techone Game Studios عرضه شده است. این بازی از روی بازی های زامبی که با سبک رانندگی ادغام شده اند الگو برداری کرده است. گرافیک بازی در سطح قابل قبولی می باشد. طراحی شخصیت ها، ماشین ها، محیط اطراف مثل درخت ها و … به خوبی انجام شده است. گیم پلی بازی نیز چالش برانگیز بوده و نیاز به مهارت بالا در رانندگی دارد.

کل شهر را زامبی های خون خوار فرا گرفته اند و لحظه به لحظه تعداد آن ها رو به افزایش است. در این بازی دو شخصیت اصلی وجود دارند. یکی Daniel و دیگری همسر او Annie که هر کدام در موقعیتی وخیم قرار دارند. Annie در وضعیتی بحرانی به سر می برد. او در شهری که دور تا دور او را زامبی ها محاصره کرده اند گیر کرده است و همسر او Daniel در حال حرکت به سوی او می باشد. اما تلفن های موبایل و هر گونه راه ارتباطی دیگری با مشکل مواجه شده است.

حالا شما می بایست در نقش Daniel سوار بر خودرو شده و به سمت شهر مرگبار مورد نظر حرکت کنید تا همسر خود را نجات دهید. در این مسیر علائم و راهنمایی هایی برای شما در نظر گرفته شده است تا با کمک آن ها بتوانید به همسر خود نزدیک تر شوید. شما دارای یک نقشه خواهید بود که توسط آن مسیرها مشخص شده است. شما باید مسیرهای درست را انتخاب کنید تا به مقصد برسید. همچنین، وجود پازل های فکری متنوع نیز به چالش برانگیز تر شدن بازی Zombie Escape 2 کمک کرده است.

در خیابان ها ازدحام زامبی ها وجود دارد. انتخاب اشتباه مسیرها ممکن است باعث توقف میان این سیل عظیم زامبی ها شود و نزدیک شدن به آن ها، سلامت شما را تهدید می کند. باید تا می توانید گاز دهید و از روی آن ها عبور کنید! با توجه به نقشه مسیر خود را پیدا کرده و از راهنمایی ها و مأموریت هایی که در انتظار شماست، به Annie برسید.