نسخه کامل و پرداخت شده بازی سرگرم کننده Zombie Gunship: Gun Dead 3D

نسخه عادی به همراه نسخه مود شده

به همراه فایل دیتا

تست شده توسط APKTops

دارای امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی با قیمت 1 دلار

زامبی ها به عناصری بسیار کاربردی برای ساخت بازی های امروزی تبدیل شده اند. انواع و اقسام سبک های بازی در مورد زامبی ها وجود دارد. به نظر می رسد داستان و محتوای ماجرایی بازی ها بسیار کمرنگ شده باشد چرا که در تمام بازی های مربوط به زامبی ها همگی یک داستان واحد دارند و آن هم آلوده شدن مردم به ویروسی خطرناک و ناشناس و فراگیر شدن آن به سرعت زیاد! به هر حال اگر شما هم از بازی های زامبی ها خوشتان می آید به احتمال خیلی زیاد به داستان آن زیاد اهمیت نمی دهید. چیزی که مردم را به این موضوع علاقه مند می کند لذت کشتن این موجودات است. شاید در ظاهر کمی خشن و موردی نا هنجار باشد اما در واقع خیلی از کاربران با کشتن این موجودات در بازی ها عقده های روانی خود را تا حد زیادی تخلیه می کنند و از شدت عصبانیت آن ها کاسته می شود.

در این مطلب یکی از بازی های مربوط به زامبی ها را برای شما در برترین های اندروید آماده کرده ایم. این بازی یکی از منحصر به فرد ترین بازی ها در این زمینه است. تا قبل از این بازی های مربوط به کشتار زامبی ها در سبک های مختلف ولی از صحنه ها و نماهای نزدیک بود. این بار در این بازی، شما از بالا اقدام به کشتار جمعی و بمب باران زامبی ها خواهید کرد! نام این بازی سرگرم کننده Zombie Gunship: Gun Dead 3D است. Zombie Gunship: Gun Dead 3D محصول شرکت بازی سازی Limbic می باشد.

Zombie-Gunship-Gun-Dead

ویژگی ها :

  • شبیه سازی شده ی سلاح های هواپیماهای Predators (مدل AC-130)
  • دارای نمای دید در شب (Night Vision)
  • قابلیت زوم کردن برای هدف گیری دقیق تر
  • قابلیت استفاده از انواع مختلف سلاح
  • توانایی خرید سلاح های بهتر
  • قابلیت استفاده از رادار برای ردیابی زامبی ها
  • سطوح سخت و چالش برانگیز در مراحل بالاتر

داستان و مشخصات بازی Zombie Gunship: Gun Dead 3D :

در بازی Zombie Gunship: Gun Dead 3D یا ماشین جنگی زامبی ها ، باز هم به یکی از مهمترین فجایع انسانی (در بازی ها) پرداخته شده است؛ زامبی ها! قضیه اینطور به نظر می رسد که کشور شما به ویروسی خطرناک مبتلا شده و تقریباً همه شهروندان آن به جز عده ای کم به این ویروس دچار شده اند. آن ها به موجوداتی خطرناک و خون خوار تبدیل شده اند. حالا شما به عنوان یکی از سربازان ارتش ، پشت صندلی تیربار و بمب افکن یک AC-130 به شدت مجهز و مسلح شده نشسته اید و وظیفه دارید از پایگاه های مردمی و پایگاه های نظامی که تا کنون در امان بوده اند محافظت کنید.

نگران نباشید! هیچ زامبی نمی تواند به شما در ارتفاع بیشتر از 1000 پایی حمله کند. اما در این بازی شما فقط باید به فکر دیگران باشید. چند مشکل سد راه شما خواهد بود و کار شما زمانی سخت می شود که می بایست از قوه استراتژیکی خود استفاده کنید. در هر مرحله یک یا چند پایگاه که در آن ها افرادی که جان سالم به در برده اند پناه گرفته اند وجود دارد. با شروع بازی از دور و اطراف زامبی ها سرازیر می شوند و به سمت این پایگاه ها و مردم حمله ور می شوند. توجه به تمام نقاط تحت نظر و عدم اجازه به زامبی ها برای نزدیک شدن به پایگاه ها با تیر باران کردن آن ها اولین کاریست که باید انجام دهید. اما تیراندازی مداوم باعث Overheat شدن اسلحه شما می شود و در این حالت باید چند ثانیه صبر کنید تا دوباره قادر به تیراندازی باشید.

از طرف دیگر اگر حتی یک زامبی بتواند وارد پایگاه ها شود شما بازنده خواهید بود. اما چالش ها ادامه دارند! در بسیاری از مراحل شهروندان آلوده نشده هم در تیررأس شما هستند و شلیک به آن ها هم کار شما را تمام خواد کرد. همچنین باید گفت که زامبی ها از جهات مختلف با سرعت تقریباً زیاد حمله ور می شوند و کنترل دسته های مختلف آن ها کار دشواری خواهد بود. می توانید از بخش فروشگاه، سلاح های خود را تجهیز کنید یا سلاح های بهتری بخرید. سبک بازی به گونه ایست که به صورت مرحله به مرحله نیست

گیم پلی بازی هم سه بعدی، گرافیکی و جذاب است و سعی شده است سبک آن دقیقاً مشابه واقعیت باشد. در مجموع می توان این بازی را سرگرم کننده و بسیار چالش برانگیز دانست. لحظه ای غفلت باعث رسیدن زامبی ها به پایگاه ها و اتمام بازی خواهد بود. پس باید تا می توانید کنترل دور و اطراف را داشته باشید و به خوبی از این پناهگاه ها محافظت کنید. بازی Zombie Gunship: Gun Dead 3D قابل اجرا بر روی اندرویدهای 2.3.3 به بالا می باشد.