Zombie Hunter Sniper: Last Apocalypse Shooter

بازی بسیار محبوب و پر طرفدار Zombie Hunter: Apocalypse

محصولی از استودیوی اسپانیایی Genera Games
گرافیک عالی و استفاده از افکت های جذاب و دیدنی
با گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز در سبک اول شخص شوتر
نسخه معمولی + نسخه مود شده
به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر رسمی بازی

Zombie Hunter: Apocalypse یا شکارچی زامبی: رستاخیز نام یکی از بازی های جذاب و پر طرفدار استودیوی Genera Games اسپانیایی می باشد که به خاطر ویژگی های خاص خودش به محبوبیت مناسبی دست پیدا کرده است. ژانر بازی اکشن و سبک آن FPS یا First Person Shooter (اول شخص شوتر) می باشد. در ادامه با APKTOPS در معرفی و بررسی بازی Zombie Hunter: Apocalypse همراه شوید.

ویژگی ها :

 • گرافیک مناسب به نسبت حجم
 • گیم پلی عالی و سرگرم کننده
 • سبک اول شخص شوتر
 • ژانر اکشن و اتمسفر هیجان انگیز و استرس زا
 • دارای بیش از 250 مرحله در مکان های مختلف با مأموریت های گوناگون
 • دارای چندین نوع مرحله از جمله Campaign Mode, Helicopter Missions and Weapon, Guns test mode, Speedy zombies, Superzombies
 • وجود زامبی های معمولی و سوپر زامبی ها
 • وجود ده ها اسلحه واقعی و مدرن از جمله Sniper Rifles ، Assault Rifles و Rocket Launchers
 • قابلیت ارتقاء حرفه ای اسلحه ها در بخش های مختلف
 • وجود تغییرات آب و هوایی در بازی
 • قابلیت استفاده از امکانات جانبی مثل سگ های شکاری، رادار و …
 • دارای بخش Mission Editor برای ساخت مراحل با ویژگی ها و شرایط دلخواه

Zombie-Hunter-Apocalypse

بازی Zombie Hunter: Apocalypse

بازی Zombie Hunter: Apocalypse یک عنوان بسیار محبوب از سوی استودیوی Genera Games می باشد. اگرچه این بازی هم مثل بسیاری نمونه های مشابه دارای محتوای کلیشه ای و تکراری در مورد زامبی ها و آخر الزمان ایجاد شده توسط آن ها می باشد، اما باید گفت ویژگی های گیم پلی و گرافیکی این بازی پا را فراتر گذاشته و شما را از انجام این بازی خسته نمی کند.

داستان بازی Zombie Hunter: Apocalypse محتوای خاص و آن چنانی ندارد. کل بازی را می توان در چند جمله بیان کرد. طبق داستان این بازی و با توجه به نام آن، کره زمین توسط ویروسی مهلک آلوده شده و تقریباً اکثر قریب به یقین انسان ها توسط این ویروس به زامبی هایی خطرناک تبدیل شده اند. البته همچنان انسان های سالم وجود دارند که از این ویروس جان سالم به در برده و زنده هستند.

حالا شما در نقش یک ناجی بشریت که در این بازی شخصیت آن یک زن جوان و شجاع می باشد ایفای نقش می کنید. وظیفه شما نجات انسان های بی گناه در چنگال زامبی های خون خوار می باشد. در این بازی شما می بایست فقط و فقط از جان انسان های دور و برتان حفاظت کنید. در صورتی که در این مسیر موفق نبوده و هر زامبی به یکی از انسان ها نزدیک شود، شما آن مرحله را از دست می دهید.

بررسی گیم پلی بازی Zombie Hunter: Apocalypse

در Zombie Hunter: Apocalypse شما در واقع یک تک تیرانداز حرفه ای می باشید. شما روی پشت بام خانه ها و یا در بعضی مراحل در خیابان ها ایستاده و می بایست با نشانه گیری زامبی ها، قبل از اینکه آن ها به کسی آسیب برسانند آن ها را نابود کنید. بیشتر مراحل بازی Zombie Hunter: Apocalypse به همین صورت و با سلاح اصلی یعنی Sniper Rifle انجام می شود. اما بعضی مرحله ها شرایط متفاوت خواهد بود. مثلاً در بعضی مراحل تعداد زامبی ها زیاد بوده و به صورت دسته ای می باشند. در این شرایط شما باید از سلاح های Assault Rifle برای نابود کردن آن ها استفاده کنید.

با کسب پول و طلایی که از هر مرحله به دست می آورید می توانید سلاح یا تجهیزات جانبی بخرید. در مراحل بالاتر حتماً نیاز به داشتن سلاح های قدرتمند تر دارید پس باید حتماً به خوبی مراحل را پشت سر گذاشته و سعی کنید بیشترین پول ممکن را از هر مرحله در بیاورید. در بازی Zombie Hunter: Apocalypse پس از پایان هر مرحله به ازای هر زامبی که نابود کرده باشید به شما پول داده می شود. اما می توانید با Headshot کردن (شلیک به سر) یا Critical Hit (شلیک های حساس) امتیاز و پول بیشتری کسب کنید. همچنین در همه مراحل جعبه های کوچکی با عنوان Secret Box وجود دارند که اگر آن ها را ببینید و به آن ها شلیک کنید، به صورت شانسی به شما جایزه ای اهدا می شود.

بخش های بازی Zombie Hunter: Apocalypse

در Zombie Hunter: Apocalypse می توانید سلاح های خود را به خوبی ارتقاء دهید. در این بازی چند نوع مرحله وجود دارد. یکی مرحله اصلی یا Campaign که در آن می بایست مراحل را یکی یکی بگذرانید تا فصل های بعدی آنلاک شوند. بخش دوم Extra Missions برای کسب پول بیشتر می باشد. بخش سوم Gun Test می باشد که بعد از گذراندن هر 10 مرحله اصلی یک مرحله از آن آزاد می شود. در این مرحله سلاح های مختلف به صورت رایگان جهت تست به شما داده می شوند. بخش آخر هم بخشی با عنوان Superzombies می باشد که در آن می بایست به مصاف زامبی های بسیار خطرناک تر، پر قدرت تر و بزرگ تری بروید.