Zombie Reaper 3 یک بازی ترسناک و جذاب

دارای گیم پلی اعتیاد اور و جدید
امکان بازی به صورت افلاین
Zombie Reaper 3 یک بازی اکشن بسیار جذاب با گیم پلی منحصر به فرد می باشد. این بازی که به صورت کاملا رایگان در گوگل پلی جهت دانلود انتشار یافته است توسط استودیو بازی سازی 8Square Games طراحی و انتشار یافته است. این بازی ترسناک تا همین لحظه توانسته امتیاز 4.3 از 5 را دریافت کند و نزدیک به 1 میلیون بار دانلودی داشته باشد. بازی افلاین می باشد و جهت اجرا نیازی به اینترنت نخواهد داشت.
دانلود Zombie Reaper 3

ویژگی ها :

  • قابلیت از بین بردن زامبی ها با سوار شدن روی ماشین های مختلف
  • امکان نجات دادن انسان ها با از بین بردن زامبی ها
  • قابلیت از بین بردن زامبی ها در نقش نیروی پشتیبان
  • طراحی واقع گرایانه سلاح ها
  • دارای گرافیک واقع گرایانه به صورت اچ دی
  • صدای شبیه سازی شده و زیبا

معرفی بازی Zombie Reaper 3

در بازی Zombie Reaper 3 شما وظیفه مهمی دارید که با در دست گرفتن سلاح های مختلف باید برای نجات جان انسان ها به مبارزه با هزاران زامبی دیگر بروید. شما در نقش یک سرباز می باشید که تمام شهر و کشور دچار هرج و مرج شده اند که می توانید در کشتن زامبی ها از دیگران جلو بزنید. طیف وسیعی از زامبی ها به طور حتم پیش روی شما را سخت تر خواهد کرد زیرا هر یک از زامبی ها ویژگی هایی را دارا می باشند که در حین بازی متوجه ان ها خواهید شد. اگر شما نیز از کاربرانی می باشید که به بازی های ترسناک و زامبی مانند علاقه دارید پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید. گرافیک واقع گرایانه بازی سبب خواهد شد تا طرز ذهنی شما در مورد بازی دو برابر شود که محیط شبیه سازی زیبایی را دارا می باشد.

با کشتن زامبی ها می توانید مناطق مختلفی را جهت زندگی دوباره انسان ها ازاد کنید که در نقش یک قهرمان تا از بین رفتن کامل زامبی ها می توانید بازی را ادامه دهید. استفاده از افکت های صوتی در صدای بازی نیز به نوبه خود زیبا و مثال زدنی می باشد.