بازی سرگرم کننده Zombie Terminator

در سبک ماجراجویی (Adventure) و نمای دو بعدی

محصول شرکت X Conique Technology کشور مالزی

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه ویدئوی تریلر رسمی بازی

به نظر می رسد شرکت های بازی سازی نوپای زیادی هستند که از یک یک روش برای معروف شدن استفاده می کنند و آن هم ساخت بازی هایی با مضمون زامبی ها می باشد. تا کنون صدها نسخه بازی به عنوان اولین پروژه رسمی شرکت ها و استودیوهای بازی سازه عرضه شده اند که همگی با محوریت زامبی ها می باشند. بازی Zombie Terminator یا نابودگر زامبی محصول شرکت X Conique Technology کشور مالزی می باشد که از این قاعده مستثنی نیست. شرکت X Conique Technology با نام اختصاری XCQ در گوگل پلی شناخته می شود. با APKTOPS در معرفی بازی Zombie Terminator همراه باشید.

Zombie-Terminator

ویژگی ها :

 • گرافیک مناسب به نسبت حجم
 • گیم پلی روان و ساده اما بسیار سرگرم کننده
 • سبک دو بعدی در ژانر ماجراجویی
 • وجود بیش از 20 نوع سلاح سنگین و سبک
 • وجود شخصیت های مختلف
 • وجود 3 شخصیت قهرمان اصلی Man of Steel, the Son of Tai Chi و Zombie Killer
 • وجود دشمنان و زامبی های مختلف در سطوح مختلف
 • وجود رئیس های مرگبار و بسیار خطرناک
 • دارای موسیقی متن زیبا و هیجان انگیز
 • دارای محتوا و خط داستانی
 • دارای کنترلرهای مجازی ساده
 • الگو برداری شده از بازی های دو دهه پیش

بازی Zombie Terminator

بازی Zombie Terminator یک بازی ساده و کم حجم در سبک ماجراجویی با محوریت زامبی ها و آخرالزمان می باشد و مثل تمامی آثار مشابه در این سبک، چند قهرمان دارد که شما در نقش آن ها می بایست به نجات دادن دنیا بپردازید. این بازی اگرچه صدها نمونه مشابه دارد اما باز هم المان های اختصاصی که سازندگان در آن قرار داده اند، آن را تا حدی منحصر به فرد کرده است. شما در این بازی که از یک خط داستانی نیز بهره مند شده است، در نقش قهرمانانی حضور پیدا می کنید که برای نجات بشریت تلاش می کنند.

داستان این بازی به حمله همه جانبه زامبی ها به زمین مربوط می شود. جایی که نیرویی شیطانی با پخش کردن ویروسی خطرناک مردم را به زامبی ها تبدیل کرده است. این شیاطین یک الهه (Goddess) را ربوده اند و نجات بشریت به جان این الهه بستگی دارد. شما در نقش افرادی ناجی ایفای نقش می کنید که می بایست با انجام مأموریت های مختلف و نابود کردن رئسای خبیث و شیطانی این زامبی ها، دنیا را از خطر نابودی نجات دهید. وظیفه شما نجات دادن این الهه و در پس آن نجات زمین و بشریت می باشد.

در این مسیر خطرناک دشمنان زیادی خواهید داشت اما هدف بزرگ و مهم شما به شما ایمان و اراده خواهد داد. در بازی Zombie Terminator بیش از 20 سلاح وجود دارد. از سلاح های مختلف بزرگ و کوچک استفاده کنید و دشمنان و زامبی ها را نابود کنید. در این بازی 3 قهرمان اصلی وجود دارند که عبارت اند از Zombie Killer , Man of Steel و The Son of Tai Chi که هر کدام قابلیت های خاص خودشان را دارند.

گرافیک بازی با توجه به حجم کم و روان بودن گیم پلی بسیار مناسب می باشد. نمای بازی دو بعدی و ژانر آن ماجراجویی است. با کمک دکمه های مجازی ساده می توانید حرکت کرده، شلیک کنید، بپرید و … بازی Zombie Terminator از روی بازی های دهه 90 الگو برداری شده است. سبک بازی بسیار ساده اما در بعضی موارد بسیار چالش برانگیز خواهد بود. بازی Zombie Terminator می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند. زامبی ها را نابود کنید، مأموریت ها را انجام دهید و به مصاف رئیس های خطرناک و مرگبار بروید تا بتوانید Goddess را نجات دهید.