بازی سرگرم کننده و اکشن Zombie War Z : Hero Survival Rules

گرافیک عالی به نسبت حجم
گیم پلی اکشن در سبک FPS

قابل اجرا به صورت آفلاین

بازی Zombie War Z : Hero Survival Rules از دیگر بازی های تولید شده در سبک اکشن با محوریت جنگ با زامبی ها طراحی شده است. این بازی را می توان یک الگوبرداری تقریباً کامل از سری بازی های معروف Into the Dead و Dead Trigger دانست. حتی لوگوی اولیه این بازی نیز با شباهت غیر قابل وصفی به لوگوی بازی Into the Dead طراحی شد.

ویژگی ها :

  • گرافیک و جزئیات بالا به نسبت حجم
  • سبک اکشن و FPS
  • طراحی زیبای شخصیت ها، سایه پردازی ها و محیط
  • وجود دشمنان خطرناک از زامبی های گوناگون
  • وجود رئیس های ترسناک و غول آسا
  • امکان بهره مندی از سلاح های مختلف
  • وجود مراحل مختلف و مکان های متفاوت

معرفی بازی Zombie War Z : Hero Survival Rules

بازی Zombie War Z : Hero Survival Rules یکی دیگر از بازی های اکشن در سبک کلیشه ای مبارزه با زامبی ها می باشد که توسط استودیوی بی نام و نشان GunBattle&ZombieShooters Games Inc تولید و برای سیستم عامل های اندروید عرضه شده است. اگرچه این بازی هویت انحصاری نداشته و یک کپی برداری دیگر به حساب می آید، اما با این همه نمی توان از قابلیت های جذاب بازی چشم پوشی کرد.

در بازی Zombie War Z همانطور که از نامش پیداست شما وارد جنگی بزرگ که دشمنان شما در آن زامبی های مرگبار هستند می شوید. داستان بازی هم آن قدر کلیشه ای می باشد که لازم به بررسی زیادی از آن نیست. به گفته سازندگان، شما در نقش شخصی هستید که یک روز صبح از خواب بیدار شده و خود را در میان سیل عظیمی از زامبی ها در شهر می بیند. وظیفه شما نابود کردن زامبی ها و پیدا کردن بازماندگان دیگر و نجات آن ها می باشد.

بازی دارای طراحی های جالب و گرافیک خوب به نسبت حجم نه چندان زیاد آن می باشد. گیم پلی بازی نیز روان و داینامیک است. در Zombie War Z می توانید از انواع سلاح های گوناگون در کلاس بندی های مختلف از جمله pistols, submachine guns, sniper rifle و … بهره مند شوید. همچنین امکان ارتقاء مهارت ها و سلاح ها نیز وجود دارد تا بتوانید با زامبی های خطرناک تر و رئیس های بزرگ آنان مقابله کنید.