Zombieville USA 2

بازی زامبی آمریکا Zombieville USA 2

فروش با قیمت 1 دلار در پلی استور

+ به همراه نسخه مود شده بازی

Zombieville USA 2 بازی جدید و جذاب از استودیوی بازیسازی Mika Mobile برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن شما به عنوان کاراکتر اصلی بازی باید به جنگ زامبی ها رفته و تلاش کنید تا آنها را شکست دهید. این بازی در مدت زمان کوتاهی که عرضه شده است، توجه مخاطبان را به سوی خود جلب کرده است و افراد بسیار زیادی آن را دانلود کرده و موفق شده است امتیاز بالایی را نیز در پلی استور از آن خود کند.

Zombieville-USA-v2 

ویژگی ها:

  • مبارزه در مقابل دشمنان
  • دارای گیم پلی ساده و روان
  • وجود سلاح های مختلف برای انجام بازی
  • به دست اوردن امتیازات بیشتر در بازی
  • قابلیت ارتقاء دادن سلاح ها
  • ارتقاء دادن مهارت های کاراکتر بازی
  • پشتیبانی از سرویس گوگل پلی برای ذخیره بازی
  • دارای انیمیشن های جذاب
  • انجام بازی به صورت مالتی پلیر
  • دارای کاراکترهای مختلف برای انجام بازی

 

داستان بازی Zombieville USA در مورد زامبی هایی می باشد که کل شهر را احاطه کرده اند. زامبی ها در داخل شهر در حال گردش هستند و هر فرد سالمی را که ببینند نیز به زامبی تبدیل می کنند. آنها این کار را با گاز گرفتن فرد سالم انجام می دهند و یک گاز ساده کافی است تا فرد سالم به یک زامبی خونخوار تبدیل شود. گروهی از قهرمان ها به فکر نابود کردن زامبی ها می افتند تا آنها را به صورت کلی از سطح شهر نابود کنند. شما نیز به عنوان کاراکتر اصلی بازی به صورت دلخواه، در نقش همین قهرمان ها قرار خواهید گرفت و باید بتوانید زامبی ها را نابود کنید. برای این کار سلاح های مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در این بازی تعدد سلاح ها بسیار زیاد است و می توانید از میان ده ها سلاح سرد و گرم هرکدام را که خواستید برای نابودی زامبی ها به کار ببرید. قابلیت ارتقاء دادن سلاح ها در Zombieville USA این امکان را به شما می دهد تا با قدرت بیشتری بتوانید بازی را انجام دهید. همانطور که گفتیم، در این بازی شاهد حضور کاراکترهای متفاوتی خواهید بود که می توانید از آنها میان کاراکتر دلخواه را انتخاب کنید.. همچنین امکان سوئیچ کردن بین کاراکترها نیز وجود دارد و می توانید کاراکتر دلخواه خود را انتخاب کنید. همچنین امکان سفارشی کردن ظاهر کاراکتر انتخاب شده با استفاده از آیتم های متفاوت نیز وجود دارد و می توانید ظاهر کاراکتر انتخاب شده را با استفاده از سلیقه شخصی تان، شخصی سازی کنید.

بازی Zombieville USA دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. این بازی با گرافیک HD عرضه شده است. صداگذاری حرفه ای، برای آن دسته از کاربرانی که در هنگام بازی کردن به صدا توجه زیادی دارند، جای هیچ گونه نقدی را باقی نگذاشته است چرا که حتی صدای شلیک کردن ها نیز به صورت بسیار طبیعی طراحی شده است. این بازی امکان انجام به صورت مالتی پلیر را نیز داراست و می توانید از طریق اینترنت با دوستان خود به بازی کردن بپردازید و از انجام رقابت لذت ببرید.